Подяка за участь сєвєродонецьких закладів освіти у проекті "Енергоефективні школи: нова генерація"

09-09-2019

У 2018-2019 навчальному році вісім загальноосвітніх навчальних закладів міста, а саме: ЗОШ № 5, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №12, НВК Гармонія, Борівський НВК, Гуманітарно-естетична гімназія та Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради долучилися до Проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація". Таким чином, Всеукраїнський освітній проект дозволив 38 учням цих навчальних закладів здобути нові актуальні знання у сфері енергоефективності, енергозбереження та житлово-комунального управління.

За активне сприяння участі закладів загальної сєрєдньої освіти міста у Проекті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація", формування запиту на енергоефективність серед місцевої громади, а також за вагомий внесок у забезпечення енергоефективності  та європейського майбутнього держави секретар міської ради, в.о. міського голови Ткачук Вячеслав Петрович отримав ПОДЯКУ Всеукраїнської благодійної організації "Інститут місцевого розвитку".

У новому 2019-2020 навчальному році Сєвєродонецька міська рада має намір продовжити роботу у Проекті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" з метою підвищення обізнаності школярів, їхніх батьків і вчителів, місцевих громад, тощо ключових питань енергозбереження та житлово-комунального управління.

З детальною інформацією про Проект ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" можна ознайомитись за посиланням ]]>http://energyschool.org.ua/]]>

Департамент економічного розвитку міськради

Кликните по изображению для просмотра в полном размере