Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Днем Державного Прапора та Днем незалежності

23-08-2021

Шановна громадо!

23 і 24 серпня Україна та всі ми відзначатимемо День Державного Прапора і найбільше державне свято – 30-річчя незалежності! Адже 30 років незалежності – це, справді, знакова подія, яку неможливо вмістити у вузькі межі формальностей, тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією.

Акт проголошення незалежності 1991-го року увінчав тисячолітні прагнення Українського народу. Ми всі обрали свій шлях серед багатьох інших – Україну - єдину країну!

Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. За свою історію Україна зазнала втрати та зради, крізь грати виборювала шлях до сонця, шлях незламної любові до Батьківщини. Від наших прадідів нам дісталось відчуття, яке живе і по сьогодні: в серці кожного з нас одна земля – єдина Україна.

Нашу країну не здолали ані голодомори, ані репресії, ані війни та революції. Бо сила у соборності, у здатності знаходити спільну мову і спільно протистояти ворожим силам. Завжди знаходились сини та доньки, які навік залишались поруч і запам’ятались своїми гучним здобутками.

Нещодавно українці зробили твердий і незворотній вибір. Шануємо тих, завдяки кому державність і незалежність України збереглась у 2014 році: учасників бойових дій на Донбасі, ветеранів, добровольців, медиків і волонтерів. Триває боротьба не лише за людей і територію, а й за право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати.

За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! У День Державного Прапора – символу нашої державності, у День незалежності, впевнений, що нам, українцям, по силам зберегти та відбудувати ще красивішу та могутнішу, а, головне, єдину незалежну Україну!

Слава Україні!