Привітання керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка з нагоди Дня захисників і захисниць України

14-10-2021

Шановні друзі, наші захисники і захисниці!

Вітаю вас з Днем захисників і захисниць України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

У цей величний день хочу подякувати всім, хто нині захищає нашу державу! Саме ви є запорукою мирного неба і стабільності на нашій землі.

Ваша мужність, героїзм та самовідданість – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Ви, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави від загарбника, зміцнюєте віру українського народу у силу, міць і непереможність нашої держави.

Низький вам уклін від всіх мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади і щирі побажання здоровʼя, добробуту і довголіття – наші захисники та ветерани. Саме завдяки вам сьогодні існує Україна!

Від усього серця бажаю вам стійкості, мужності, успіхів, благополуччя, любові, миру і добра! Нехай береже вас Пресвята Покрова Богородиця!

Вічна слава та шана загиблим героям, які поклали життя за незалежність і суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюю щирі співчуття близьким і рідним полеглих воїнів та вірю, що їх подвиг назавжди закарбований у пам’яті нащадків!

Слава українським захисникам і захисницям!

Слава Україні!

Керівник Сєвєродонецької