Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем медичного працівника

15-06-2018

Шановні працівники медицини Сєвєродонецька!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника! Це свято відзначають тисячі лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення. Серед вас чимало талановитих фахівців високого класу, справжніх подвижників.
Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та  здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.
Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя!

З повагою,
міський голова В.В. Казаков