Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем працівників освіти

05-10-2018

Шановні освітяни!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Вчитель - це людина, яка не лише навчає, а й допомагає формуватися особистості. Людина, яка має дар, величезне почуття відповідальності, щире серце і бажання навчати та виховувати наших дітей. У нашому суспільстві ви, шановні педагоги, є зразком, адже віддаєте всіх себе, свої сили на те, щоб у нас, у нашого міста, нашої держави була надія на грамотних, розсудливих і гідних громадян.

Наші педагоги – справжні професіонали. Завжди надихають ваша вірність високому педагогічному покликанню та активна позиція щодо удосконалення професійного рівня, впровадження сучасних технологій у шкільну практику. Ви не просто даєте знання, ви збагачуєте тими шляхетними цінностями, з якими ваші вихованці крокуватимуть по життю. Результати вашої праці є найбільшою інвестицією у майбутнє нашої країни. Завдяки спільним зусиллям рівень освіти сєвєродонецьких школярів залишається одним з найвищих у Луганській області.

Шановні вчителі, спасибі вам за ваше терпіння, мудрість і небайдужість. Від усієї душі зичу вам мирного неба над головою, здоров'я, щастя, сімейного затишку, щоб завжди оточували повага, любов і дитяча вдячність.

З повагою, міський голова  В.В. Казаков