Привітання Олександра Стрюка з Днем працівника соціальної сфери

05-11-2023

Шановні працівники соціальної сфери Сєвєродонецької міської територіальної громади, Луганщини та України!

Дозвольте привітати вас із професійним святом!

Сьогодні ваше свято - тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівників соціальної сфери.

Адже ви приходите на допомогу тим, хто її найбільше потребує - людям похилого віку та з обмеженими можливостями, хворим та сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Особливо в цей нелегкий час війни, коли наша громада окупована ворогом, а переважна більшість мешканців змушені залишити рідні домівки.

Саме в таких надскладних умовах проявилася вся ваша компетентність, працьовитість, бажання служити людям та нести душевне тепло. Дякую вам за підтримку наших громадян!

Бажаю усім нам миру та перемоги! А кожному з вас – щастя, достатку, сімейного затишку, міцного здоров’я, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії в роботі та відчуття важливості справи, яку ви робите!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК