Привітання першого заступника міського голови, в.о. міського голови Олега Кузьмінова з нагоди 6-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань

22-07-2020

Шановні сєвєродончани, друзі!

Сьогодні ми святкуємо День визволення Сєвєродонецька та вітаємо наших героїв – миротворців, які звільнили наше місто від загарбників, колаборантів та терористів.

Більше шести років тому ми всі стали свідками безпрецедентної агресії, посягань на незалежність та територіальну цілісність України, загибелі тисяч наших громадян і захисників. В нашу мирну державу, використавши внутрішньополітичну кризу, вдерся підступний ворог. Було анексовано Крим, а на Донбас принесено війну. В Сєвєродонецьк, використовуючи місцевих маргіналів, вдерлися бойовики і терористи. Упродовж майже трьох місяців населення міста щоденно бачило жахіття безправ’я, агресії, залякувань, руйнувань, насильства і страху.

І тільки завдяки героїзму наших миротворців: військових, добровольців, правоохоронців та волонтерів в Сєвєродонецьк повернулися мир, спокій і змога власноруч будувати своє майбутнє.

Шість років тому ми всі пізнали ціну миру та перемоги, очікуваної, зі сльозами на очах та завмиранням у серці - 22 липня 2014 року над будівлею нашої міської ради знову замайорів синьо-жовтий прапор України.

В пам’ять про ті події наш святий обов’язок – збудувати в Сєвєродонецьку гідне життя, зробити все, щоб місто стало прикладом розвитку не тільки на Луганщині, а і всієї України. Упродовж останніх двох років Сєвєродонецьк відроджується, розвивається та впевнено рухається у майбутнє: ремонтуються дороги та тротуари; проводиться сучасне вуличне освітлення; закупляється нове медичне обладнання, шкільне обладнання, спортивне знаряддя; працює громадський транспорт; оновлюються парки та сквери; встановлюються нові дитячі площадки, зупинки та робиться безліч інших речей, які необхідні для життєдіяльності міста. Хочу підкреслити, що це все є можливим завдяки миру та єднанню.

Сьогодні ми як ніколи не повинні забувати ціну повернення миру та тих, хто пожертвував найдорожчим, що дано нам Всевишнім – власним життям заради миру, свободи та незалежності своєї держави. Вічна їм пам’ять та пошана!

Зичу сили, наснаги та витримки нашим захисникам, які і сьогодні не шкодуючи життя боронять нашу землю від підступних окупантів та терористів!

Бажаю всім миру та злагоди, здоров’я та добробуту, невичерпних життєвих сил в єдиній країні під чистим мирним небом.

Пам’ятаймо, що тільки в любові до рідної землі та єдності наша сила і запорука перемоги!

Слава Україні!

Перший заступник міського голови, в.о. міського голови

Олег Кузьмінов