Привітання в.о. міського голови В.П. Ткачука жінкам Сєвєродонецька з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

07-03-2019

Шановні сєвєродончанки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. Неможливо уявити наш світ без весни та без вас. І він – цей світ – у якому є ви і весна – прекрасний!

Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з вами. Ви теплом, добром і ніжністю прикрашаєте наші дні та утверджуєте наші успіхи.

Завжди залишайтеся для нас загадковими й ідеальними, щоб нам, чоловікам, поряд з вами хотілося ставати ще кращими!

Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету, щиросердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем. Дякую, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашого славного Сєвєродонецька.

Бажаю вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, миру в душі, оселях та нашій державі, а також чистої всепоглинаючої любові!

З повагою,

в.о. міського голови Вячеслав Ткачук