Привітання з Днем Незалежності депутата Сєвєродонецької міськради, керівника депутатської групи «Сєвєродончани»  Ігоря Буткова

23-08-2019

Шановні сєвєродончани та гості міста!

Вітаю всіх нас із 28-ю річницею Незалежності України, одного з головних свят нашої Держави. Сєвєродонецьк – велике місто, у жителів різні політичні, світоглядні, релігійні тощо переконання, різні погляди на минуле й майбутнє, різне відношення до центральної та місцевих влад. Але для усіх нас Україна – це наша Батьківщина. Це край, де жили наші батьки, живемо ми і будуть жити наші діти.

Для кожного з нас у цьому національному святі є щось особисте. Так, мої предки прийшли на цю землю, у селище Борівське, коли тут було ще Дике поле, 300 років тому. Століття вони обробляли тут землю і захищали її від ворогів. І разом з іншими мешканцями як Борівського, так і Сєвєродонецька, обрали в 1991 році для своєї країни шлях незалежності. Мої предки бажали для України, і для своїх дітей, миру, добра та процвітанні. І я працюю заради цієї мрії своїх батьків, живу заради цього.

Тож від себе особисто, від депутатів Сєвєродонецької міської ради, що входять до депутатської групи «Сєвєродончани»,  вітаю усіх з Днем незалежності. Бажаю злагоди, добробуту та затишку. Мир нам та нашій Україні!

Средняя: 4.6 (7 оценок)