Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 06.08.2023

06-08-2023

Школярам росіяни роздають щоденники з текстом військової присяги рф, напередодні так званих «перших виборів» до міст поблизу лінії фронту вирушили мобільні паспортні столи, наступ ворога відбито під Білогорівкою.

«Багато місяців противник не може рушити з місця поблизу Білогорівки. Тому постійно кидає на цю ділянку резерви, посилює свою присутність. Але чергову його спробу відбито. Зазвичай росіяни намагаються максимально застосувати артилерію, за можливості долучають авіацію і після такої масованої підготовки переходять безпосередньо до штурму», – поінформував Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Крім Білогорівки авіаційних ударів окупанти завдали по Невському та Діброві.

Артилерія ворогом застосовувалася в районі Кузьминого.

На захоплених територіях, готуючись до навчального року, росіяни видають школярам щоденники з текстом військової присяги країні-окупанту. Пропаганда насилля – з дитинства.

Поспішає ворог і з організацією так званих «перших виборів». Аби підвищити явку, посилюються заходи із примусової паспортизації населення.

У міста і села поблизу лінії фронту, де темпи паспортизації низькі, вирушили мобільні паспортні столи. Про безпеку людей росіяни не думають – аби тільки вручити документи зразка рф до 10 вересня якомога більшій кількості населення.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02EG9PRvb1JnBxiFbDd4sNWtcrBuM...]]>