Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 14.06.2023

14-06-2023

По Білогорівці вдарили з неба, у так званій «лнр» дозволили не оформлювати зброю ще три роки, окупанти готують значні резерви для розміщення поранених.

«Ситуація уздовж лінії фронту залишається напруженою. Хоча наземної активності ворога минулої доби поблизу наших сіл не зафіксовано, це не завадило йому вести прицільний вогонь по них, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор 14 червня зранку. – Під артудари потрапили Новоселівське, Невське і Білогорівка. По останній росіяни ще й вдарили з повітря».

Щодо втрат армії рф. На окупованій частині Луганщини готують додаткові тисячі койко-місць для поранених, також розгортають польові шпиталі.

Так зване керівництво «лнр» визначило виконати роботи у місячний строк. Також медзакладам наказано максимально вивільнити ліжковий фонд – виписати всіх поранених росіян легкої та середньої тяжкості. Хірургічні втручання цивільним звести до мінімуму.

Уведено в дію російський указ, який, на думку авторів, нібито регулює обіг зброї у так званій «лнр», а насправді – узаконює свавілля.

Документом передбачено, що до 1 січня 2026 року жителі регіону, які є громадянами рф, зможуть зберігати, носити та використовувати наявну в них зброю та патрони до неї. Проходити ніякий медичний огляд до зазначеного терміну не потрібно.

Водночас, боєприпаси, що є у власності іноземних громадян, тобто, за відсутності паспорту рф, необхідно протягом 30 днів вивезти за межі рф чи добровільно здати.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid023FLzx4NAWCHSqbgC2aXbFaTBBHE...]]>