Програма міських заходів, присвячених 4-ій річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців

17-07-2018

21 липня 2018 року

Загальноміські урочисті заходи зі святковим концертом та міський відкритий музичний фестиваль «Peace, Love and Happiness» (Мир, Любов та Щастя)

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м. Сєвєродонецьк, запасне футбольне поле КДЮСШ №2 (вул. Сметаніна, 5а).

У програмі святкування:

15:00 – 23:00 – концертно-розважальна програма за участю запрошених гуртів та колективів:

І блок

1. ]]>Дмитро Боровіков]]> (Сєвєродонецьк);

2. Олександр Колесник;

3. ]]>Ляна Одинець]]> (Сєвєродонецьк);

4. ]]>ІЗОБАРРА-ТОР]]>;

5. ]]>«TWO BUS»]]> (Луганськ-Харків-Чернівці)»;

6. ]]>ЮНАК ǀ ÜNAK]]> (Дніпро);

7. ]]>ОКСАМИТ]]> (Лисичанськ);

8. ]]>Flying Swan]]> (Старобільск);

9. ]]>Конец Июля]]> (Старобільск).

ІІ блок

1. ]]>Diskordant System]]> (Сєвєродонецьк);

2. ]]>KARMA RAGE]]> (Сєвєродонецьк);

3. ]]>Радіо Крест]]> (Сєвєродонецьк);

4. ]]>DoFaMin]]> (Кремінна);

5. ]]>IP]]> (Рубіжне);

6. ]]>Подземгаз]]> (Лисичанськ);

7. ]]>The Reform]]> (Лисичанськ);

8. ]]>Aeroslavez!]]> (Харків).

ІІІ блок

1. Coral Drums Projekt (Сєвєродонецьк);

2. L’Step (Сєвєродонецьк);

3. DJ Salvador (Київ);

4. ]]>Dmitry Belyi]]> (Сєвєродонецьк);

5. ]]>DJ Iseensky]]>;

6. ]]>DJ Semen]]> (Сєвєродонецьк).

18:00 – 19:00 – урочисте поздоровлення керівництва міської ради та нагородження волонтерів.

22 липня 2018 року

09:00 - Урочисте покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Віталійовичу Радієвському (площа Миру, бульвар Дружби Народів, 32 (біля адмінбудівлі Сєвєродонецької міської ради)).

Увага! З 08.00 до 10.00 буде ]]>перекрито рух автотранспорту]]> по непарній стороні проспекту Центрального від вулиці Горького до вулиці Сметаніна.

На цей час рух маршруту загального користування № 110, у напрямку вулиці Сметаніна, буде здійснюватися по вулиці Менделєєва.

10:30 – Товариський футбольний матч між командами Сєвєродонецької міської ради та Військового комісаріату (міська федерація футболу (основне поле стадіону «Хімік»)).

12:30 – Молебень за Україну та Сєвєродонецьк у Христо-Різдвяному кафедральному соборі (площа Соборна, 1) за участю керівництва та громадськості міста.

Крім того, громадськість міста 22.07.2018 року проводить:

16:00 - 16:45 - творча програма, нагородження, відкриття меморіального знаку «ПАМ’ЯТЬ НАЦІЇ» (територія скверу, розташованого за адресою: проспект Космонавтів, 25);

16:45 – 17:50 – патріотичний автопробіг вулицями Сєвєродонецька «СЄВЄРОДОНЕЦЬК – ЦЕ Україна! 4 РОКИ МИРУ» (старт – майданчик біля торговельного центру «Амстор», фініш – площа Миру);

17:00 - 18:00 – анімаційна програма для дітей (територія скверу, розташованого за адресою: проспект Космонавтів, 25);

18:00 – 18:30 – флешмоб «Велика 4» (шикування автомобілів на площі Миру у вигляді цифри 4, розгортання великого прапору України, виконання гімну України);

20:30 – 22:00 – перегляд фільму ]]>«Радієвський. І мертвим, і живим»]]> (територія скверу, розташованого за адресою: проспект Космонавтів, 25).

Запрошуємо на свято! Відзначимо звільнення українського Сєвєродонецька та День українського миротворця разом!

Средняя: 5 (3 оценок)