ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТАМИ ПРАКТИКИ У СЄВЄРОДОНЕЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

28-02-2019

Студенти 2 та 3 курсів Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля за напрямком «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» протягом лютого проходили ознайомчу та виробничу практику в Сєвєродонецькій міській раді.

Під час проходження практики студенти зустрілись з керівництвом міської ради: заступником міського голови, начальником відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування ‒ Іриною Степаненко та керуючим справами виконкому ‒ Юрієм Журбою. Практиканти задали питання, що їх цікавлять та почули поради і настанови від керівництва щодо подальшого навчання та майбутньої професії.

Ірина Вікторівна побажала учнівській молоді успіхів і досягнень у навчанні та у майбутньому плідної праці на користь рідної держави – України, а Юрій Анатолійович розповів про особливості роботи у Сєвєродонецькій міській раді та запросив на стажування у наступному році.

Студенти ознайомились з умовами роботи, функціями і структурними аспектами діяльності установи, а також поглибили отримані теоретичні знання і набули практичних навичок у галузі місцевого самоврядування та суспільного управління.

Крім того, практиканти більш докладно вивчили законодавчо-правову базу органів місцевого самоврядування (Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», регламент Сєвєродонецької міської ради VII скликання, структуру виконавчих органів міської ради); брали участь у підготовці та розміщенні статей на офіційному сайті СМР про заходи, у яких приймали участь; оприлюднювали новини з сайту ради у соціальних мережах тощо.

Приймали участь студенти у громадських заходах, засіданнях міської ради серед яких були: зустріч з координаторами проекту «Сприянні безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, 5-те засідання виконавчого комітету, засідання 58-ї  сесії міської ради, захід до дня пам’яті Небесної Сотні, апаратна нарада керівників виконавчих органів та оргкомітет з проведення міських заходів.

Студенти, що проходили практику залишились задоволеними роботою в Сєвєродонецькій міській раді та отриманими знаннями і навичками.

Матеріал підготовлено студентами 2-3 курсів
Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля