Проведено чергове засідання балансової комісії

16-05-2018

16 травня проведено чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік.

16 травня під головуванням начальника Фонду комунального майна міськради Олександра Ольшанського та за участю заступників міського голови, депутатів Сєвєродонецької міської ради, членів виконкому, керівників і працівників виконавчих органів міськради проведено чергове засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік.

Комісією розглянута фінансово-господарська діяльність таких підприємств та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2017 рік:

• КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба  м. Сєвєродонецька;
  • Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради;
  • КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»;
  • Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради;
  • КУ «Трудовий архів м. Сєвєродонецька».

За результатами розгляду діяльність комунального підприємства «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька», Управління житлово-комунального господарства та відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської ради, комунальної установи «Трудовий архів м. Сєвєродонецька» вирішено визнати задовільною, а діяльність комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» прийняти до відома.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Фонд комунального майна міськради