Реєстраторами Сєвєродонецької міської військової адміністрації оброблено більше половини поданих повідомлень про пошкоджене/зруйноване житло

03-07-2023

Станом на 03.07.2023 по Сєвєродонецькій міській територіальній громаді за допомогою застосунку «Дія» чи програмними засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг під час звернення до адміністратора ЦНАП/нотаріуса мешканцями подано 13 889 інформаційних повідомлень про пошкоджене/знищене майно.

Реєстраторами Сєвєродонецької міської військової адміністрації вже оброблено 7 495 інформаційних повідомлень та внесено відповідну інформацію до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

з них:

• переведено у статус «Прив’язано до об’єкту» - 6 117 шт.;
  • переведено в статус «Не може бути оброблено» - 1 378 шт. (це об’єкти, за якими невірно вказані адреси, або інформаційні повідомлення подані не власниками нерухомого майна).

Також до Реєстру пошкодженого та знищеного майна внесено 7 279 об’єктів нерухомого майна, що пошкоджені/знищені внаслідок військової агресії РФ на території Сєвєродонецької громади.

Найближчим часом у застосунку Дія має запрацювати функціонал для подачі інформаційних повідомлень щодо пошкодженого/зруйнованого майна для юридичних осіб та об’єктів нежитлового фонду.

З детальною інформацією стосовно питання подання повідомлення (заяви) про пошкоджене/знищене нерухоме майно Ви можете ознайомитися за посиланням:

]]>https://sed-rada.gov.ua/.../zruynovane-mayno_06-03-2023]]>