Ви тут:

Рекорди і медалі сєвєродончан на чемпіонаті Європи з плавання в ластах

07-08-2018
Категорія:

Три срібні медалі, чотири рекорди України і нові майстер спорту міжнародного класу та майстер спорту України – такий результат виступу наших спортсменів на юнацькому чемпіонаті Європи з плавання в ластах, який проходив у Стамбулі (Туреччина) з 28 липня по 4 серпня.

Більше 300 найсильніших спортсменів-підводників з 18 країн Європи віком до 18 років боролися за медалі цього змагання. 14 юнаків і дівчат з різних регіонів представляли національну збірну України,пять з них вихованці Сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко» – Валентина Рєзнік, Катерина Сторчева, Тетяна Хрипунова, Дмитро Серебряков і Володимир Сущенко.

Перші чотири дні спортсмени змагалися в басейні: вранці кваліфікаційні запливи, ввечері – фінали. П’ятий день був присвячений марафонським запливам на відкритій воді.

Найбільш успішний виступ показала найдосвідченіша МСМК Валентина Рєзнік. На її рахунку дві срібні нагороди та два нові рекорди України у складі 4 по 100 м та 4 по 200 м в естафеті серед дівчат, де вони лише трохи програли збірній команді Росії. Також Валентина була четвертою на 50 м пірнання, п’ятої – на 50 м плавання в ластах і сьомою – на 400 м плавання в ластах.

Володимир Сущенко завоював «срібло» в марафонській естафеті 4 по 2000 м, посів четверте місце у складі змішаної естафети 4 по 50 м (В. Уварова і Е. Вакарева (Харків) і Д. Серебряков (Сєвєродонецьк)). Володимир також був п’ятим у складі юнацької естафеті 4 по 200 м (Д. Лящук і Ф. Львович (Київ) і Д. Серебряков (Сєвєродонецьк)) і на дистанції 200 м плавання в ластах, де виконав норматив майстра спорту міжнародного класу – 1.26.38.

Дмитро Серебряков посів шосте місце на дистанції 1500 м плавання в ластах з результатом 13.19.72 і виконав норматив майстра спорту України, а також потрапив до вісімки найсильніших на трьох естафетах 4 по 50, 4 по 100 та 4 по 200 м.

Лише 0,3 секунди відділили МС Катерину Сторчеву від бронзової медалі на дистанції 400 м плавання з аквалангом. У підсумку – особистий рекорд на цій дистанції – 3.14.20 і четверте місце.

Одна з наймолодших спортсменок збірної майстер спорту України Тетяна Хрипунова виступала на двох дистанціях – 200 та 400 м плавання в біластах. За результатами змагань дівчина потрапила до десятки найсильніших спортсменів Європи і встановила два рекорди України на цих дистанціях – 1.52.97 і 4.01.77.

Підготували спортсменів старший тренер-викладач СДЮСТШ ВВС «Садко» А.Ю. Золотов і тренер-викладач Т.А. Полчанова.