Ремонт автодоріг у Сєвєродонецьку станом на 14.06.2018 року

14-06-2018

У Сєвєродонецьку активно продовжується капітальний та поточний ремонт автошляхів.

Завершено перший етап з капітального ремонту найбільш пошкоджених ділянок дорожнього полотна по вулиці Богдана Ліщини.

Здійснено капремонт ділянки автомобільного покриття по проспекту Гвардійський (від проспекту Центральний до вул. Донецька (права сторона)).

Проводиться капітальний ремонт по вулиці Донецькій (від перехрестя пр. Гвардійський до вул. Маяковського).

Виконавець вищезазначених робіт з капітального ремонту доріг -ТОВ «Данко». Згідно укладених договорів гарантія на виконані роботи – 5 років.

Ведеться ремонт на перехресті проспектів Хіміків – Центральний (район готелю «Центральний»).

Здійснено поточний ремонт автодороги по вул. Донецька (ділянка від вул. Ломоносова до проспекту Хіміків). Виконавець робіт – ТОВ «Хозхімсервіс» (м. Маріуполь).

Ведеться ремонт дорожнього полотна по вул. Лісова. Виконавець робіт – ТОВ «ЛСУ №10» (м. Лисичанськ).

Завершується капітальний ремонт найбільш пошкоджених ділянок та поточний ремонт дороги по вул. Сметаніна.

Продовжується поточний ремонт автопокриття по вул. Гагаріна. Виконавець ФОП Любченко.

Зроблено ремонт дорожнього полотна на перехресті вулиць Гоголя – Менделєєва.

За інформацією першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва на стадії експертизи знаходяться п’ять проектів щодо капітального ремонту наступних ділянок автошляхів Сєвєродонецька – вул. Об’їзна, Промислова, Богдана Ліщини, проспект Гвардійський та с. Синецький. Також готується технічне завдання на капітальний ремонт проспектів Центральний, Хіміків та Гвардійський (реконструкція покриття, бордюрів, газонів, тротуарів, освітлення, зупинок громадського транспорту тощо).

Найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт таких перехресть: проспект Гвардійський – вул. Автомобільна та вул. Шосе Будівельників – вул. Курчатова.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Матеріали по темі:

]]>Ремонт автодоріг у Сєвєродонецьку станом на 07.06.2018 року]]>

]]>Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Богдана Ліщини]]>

]]>Поточний ремонт дорожнього полотна у Сєвєродонецьку]]>