Рейд - обстеження з перевірки дотримання правил благоустрою

09-07-2020

9 липня під головуванням заступника міського голови Григорія Пригеби проведено рейд - обстеження з перевірки дотримання суб’єктами господарювання Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради.

В ході рейду встановлено, що території прилеглі до ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» частково приведено до належного санітарного стану: здійснюється регулярний покіс трави та знищення бур’янів. На момент перевірки заходи з приведення території до належного стану зазначеним підприємством продовжуються.

На ділянках, розташованих на території Сиротинської селищної ради на в’їзді до селища, не здійснюється покіс трави.

Проведено профілактичну бесіду с головою Сиротинської селищної ради Василем Поповим щодо негайного здійснення заходів з покосу трави, знищення бур’янів, особливо на ділянках, що прилягають до лісового масиву.

Григорій Пригеба під час рейду підкреслив, що Сєвєродонецька міська рада неодноразово зверталась до керівників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців, що мають власні об’єкти, з вимогою щодо здійснення заходів з приведення до належного стану територій, прилеглих до їх об’єктів:«Території багатьох підприємств не утримуються в належному стані, а саме: не здійснюється регулярне знищення бур’янів та покосу трави, не вживаються заходи по знищенню амброзії полинолистної. Наші комунальні підприємства щоденно займаються благоустроєм міста. Разом з тим, ми вимагаємо виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території Сєвєродонецькаі від керівників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців, що мають власні об’єкти. Зазначу, що сьогоднішній рейд – не одноразова акція. Тому закликаю не чекати адміністративних заходів, а наводити порядок».

Средняя: 3 (2 оценок)