Рейди по об’єктах торгівлі та ресторанного господарства Сєвєродонецька тривають

28-07-2020

Співробітники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з співробітниками Національної поліції продовжують здійснювати  рейди по об’єктах торгівлі та ресторанного господарства міста, з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів.

В ході рейду 27.07.2020 було відвідано 16 об’єктів: 3 заклади громадського харчування, 9 об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування та 4 об’єкти з продажу непродовольчих товарів.
В одному  об’єкті  роздрібної торгівлі продуктами харчування було виявлено порушення   санітарного законодавства та порушення в організації протиепідемічних заходів. У зв'язку з чим направлено відповідні матеріали до Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області для прийняття заходів реагування в межах компетенції.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради