Розглянуті питання на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху від 24.07.2020

28-07-2020

24 липня проведене засідання комісії з безпеки дорожнього руху Сєвєродонецької міської ради.

Звернення депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової щодо встановлення знаку 5.41.1 «Пункт зупинки автобуса» та облаштування майданчиків для посадки-висадки пасажирів маршрутних таксі №101, №102/12, №110 по вул. Сметаніна (парна сторона) розглянуто та надано доручення КП «СКС» та ВКБ міської ради (згідно зупинок затверджених у схемах паспортів маршрутів №101, №102/12, №110) запланувати виконання.

Згідно «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок та місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку» звернення Олени Буткової щодо облаштування другої, аналогічної існуючій у дворі будинку вул. Курчатова 17, прибудинкової парковки для транспорту комісією узгоджене. Також позитивно розглянуте питання розміщення майданчика для паркування транспортних засобів на 25 машиномісць за адресою вул. Вілєсова 33. Подальше забезпечення виконання цих питань покладене на департамент землеустрою, містобудування та архітектури міської ради.

Повторно розглянувши звернення Олени Буткової щодо встановлення великих бетонних півсфер біля дитячого майданчика за адресою Курчатова 17, заслухавши з даного питання точку зору членів комісії та з'ясувавши, що причиною перекриття внутрішньої-дворового майданчика є пункт прийому вторинного сировини, до якого накатана несанкціонована грунтова дорога, міська комісія надала доручення УЖКГ міськради підготувати кошторис необхідних робіт з відповідними пропозиціями: обнести територію огорожею чи напівсферами.

Узгоджене питання встановлення на кінцевій зупинці тролейбуса «Озерна» таблички про дозвіл стоянки авто з 05:00 до 21:00 без вихідних.

Розглянувши звернення Сєвєродонецької місцевої прокуратури щодо встановлення засобів відео фіксації на перехрестях: вул. Гагаріна - пр-т Центральний, вул. Єгорова - вул. Енергетиків, пр-т Хіміків - вул. Першотравнева, пр-т Гвардійський - вул. Курчатова, пр-т Хіміків - вул. Танкістів, вул. Енергетиків - пр-т Центральний, вул. Енергетиків - вул. Юності та проведення профілактичних бесід серед населення щодо дотримання правил дорожнього руху комісія направила його розпорядникам бюджетних коштів для врахування при підготовці міського бюджету на 2021 рік.

Питання недопущення використання водіями вул. Першотравнева, як дороги з двостороннім рухом, а саме: встановлення дорожніх знаків 3.21 «В’їзд заборонено» на перехрестях вул. Першотравневої з вулицями: Гоголя, Енергетиків, 8 Березня, Агафонова, з б. Дружби Народів, з пр-ту Хіміків, встановлення дорожніх знаків 5.7.1, 5.7.2 «Виїзд на дорогу з одностороннім рухом» на всіх виїздах з прилеглих територій на вул. Першотравнева, демонтажу дорожніх знаків 2.1 «Дати дорогу» по вул. Першотравнева у напрямку руху від вул. Сметаніна по вул. Першотравнева на перехрестях з вулицями Федоренка, Енергетиків та пр-ту Хіміків направлено для вирішення розпорядникам бюджетних коштів.

Закриття проїздів через територію «КПД» (вул. Юності, вул. Силікатна) до газової заправки та по вул. Зелена через ліс на об’їзну дорогу, взявши до уваги факт, що дані автодороги затверджені в «Генеральному плані м. Сєвєродонецька» та у зв’язку із великою кількістю приватних підприємств розміщених на території «КПД» комісія вважає недоцільним. Розпорядникам бюджетних коштів надане доручення запланувати на цій ділянці ремонт тротуарів.

Облаштування зупиночних майданчиків біля дачних ділянок в районі «Лісової дачі» на маршруті загального користування №5, вимощення заїзних «карманів» з встановленням дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» узгоджене комісією та покладене на КП «СКС» та ВКБ міської ради.

На звернення щодо заборони руху вантажного транспорту через двір будинку по проспекту Хіміків, 35, комісія надала доручення КП «СКС» встановити дорожній знак «В’їзд заборонено».