Олександр Стрюк очолив  військово-цивільну адміністрацію міста Сєвєродонецька

05-08-2020

Очільник Луганщини представив його сьогодні, 5 серпня, колективу новоствореної ВЦА та представникам громадськості міста.

Олександр Стрюк повідомив про себе, що він є діючим співробітником СБУ, командированим тимчасово на виконання обов’язків голови ВЦА міста Сєвєродонецька.

Він запевнив, що буде докладати максимум зусиль для того, щоб місто розвивалося: «З колективом, який є, ми зробимо все необхідне, щоб кожна служба якісно функціонувала, а Сєвєродонецьк розвивався».

Сергій Гайдай акцентував, що за декілька років у міської влади не було налагоджено нормальної співпраці із жодним головою обласної державної адміністрації: «Це не питання щодо амбіцій. Необхідно співпрацювати. Наприклад, у повному обсязі реалізовувати проєкти, що фінансуються Державним фондом регіонального розвитку. Упевнений, ми змінимо цю ситуацію на краще у найкоротший термін. Потрібно врятувати місто від колапсу».

Було наголошено на необхідності поновити програму підтримки ОСББ та забезпечити фінансування проєктів-переможців Громадського бюджету міста Сєвєродонецька у 2020 році.

Голова облдержадміністрації також поділився планами стосовно повернення у комунальну власність Льодового Палацу та розбудови на його базі сучасного спортивного комплексу.

Громадськість міста висловила стурбованість підготовкою до нового опалювального сезону, роботи аварійно-диспетчерської служби та проведення місцевих виборів.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 28 липня 2020 року підписав Указ № 297/2020 про утворення військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Стрюка Олександра Сергійовича призначено на період відрядження на посаду керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк із 4 серпня 2020 року розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 271-к від 4 серпня 2020 року.