Сертифікати про призначення іменних стипендій вручено спортсменам міста

18-02-2019

18 лютого в міській раді відбулося вручення сертифікатів про призначення іменних стипендій Сєвєродонецької міської ради спортсменам міста у І-му півріччі 2019 року. Сертифікати вручали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови, начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина Степаненко.

Вітаючи провідних і перспективних, Вячеслав Ткачук зазначив, що підтримка талановитої молоді в пріоритеті для міської влади:

«Ми турбується про збереження та укріплення позицій сєвєродонецького спорту на обласних, державних та міжнародних аренах, підтримуємо, у тому числі фінансово, спорт вищих досягнень у місті Сєвєродонецьку. Мені дуже приємно потиснути руку чемпіонам і майбутнім чемпіонам не тільки України, а і Світу. Ви дуже багато робите для того, щоб наше місто було відомо за межами Луганської області та України. Бажаю вам удачі і успіхів. За вами майбутнє нашого міста».

Сертифікати про призначення іменних стипендій отримали провідні спортсмени міста у розмірі 1921 грн. кожному:

Рєзнік Валентина Віталіївна, 2001 р.н., МСУМК, підводний спорт

Сущенко Володимир Дмитрович, 2003 р.н., МСУМК, підводний спорт

Сторчева Катерина Романівна, 2001 р.н., МСУ, підводний спорт

Хрипунова Тетяна Вячеславівна, 2003 р.н., МСУ, підводний спорт

Кременчуцький Іван Ігорович, 2004 р.н., теніс

Лисих Ірина Леонідівна, 2003 р.н., теніс

Сертифікати  про призначення  іменних стипендій отримали перспективні спортсмени міста у розмірі 961 грн. кожному:

Сурков Артем Андрійович, 2005 р.н., легка атлетика

Пікалова Владислава Айварівна, 2007 р.н., велоспорт

Куценко Дар’я Сергіївна, 2003 р.н., спортивне орієнтування

Савка Роман Андрійович, 2000 р.н., скелелазіння

Зомарєва Катерина Євгенівна, 2007 р.н., скелелазіння

Бурков Матвій Сергійович, 2010 р.н., дзюдо, боротьба самбо

Іменні стипендії Сєвєродонецької міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста призначаються  розпорядженням міського голови на підставі прийнятого рішенням сесії Положення.