Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!

14-01-2019

13 січня на свято до Маланки на площі Миру зібралися сєвєродончани та гості міста, аби приємно провести своє дозвілля та потім у доброму гуморі відсвяткувати Щедрий вечір.

Зі сцени до Маланки в гості запросив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук:

«Шановні жителі та гості нашого славного міста Сєвєродонецька! Дозвольте привітати і побажати кожній сім’ї здоров’я, щастя і добробуту. Нехай у кожній родині, у суспільстві панують мир і злагода. Щасливих свят!»

Свято Маланки й Василя або Щедрий вечір - давній новорічний обряд з перевдяганням у тварин і фольклорних персонажів. З Маланкою, Василем, Козою представили святкову концертну-розважальну програму творчі колективи міського Палацу культури та СДЮК «Юність». Народний хор «Козачі наспіви», зразковий ансамбль естрадного танцю «Талісман», вокальний колектив «Карамель», вокальний колектив «Бебі-бум», соло-вокал Н. Несмашної – всі вони танцювали, співали, щедрували за українськими звичаями з традиційними персонажами, чим створювали відповідну атмосферу.

До спільного святкування зібралося чимало городян, щоб на загал відсвяткувати й розважитися у такий невимушений спосіб: вертеп «Як ми Козу з Маланкою водили», «Циганський танок», щедрівки від найменших учасників свята, хороводи та інші цікаві забавки для дітей.

Це свято, організоване Сєвєродонецькою міською радою, також стало місцем приємного спілкування, веселого родинного дозвілля, щирих емоцій та вшанування автентичних традицій.