Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради

06-09-2018

Щодо вивозу ТПВ

КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» з 27 серпня по 2 вересня з міста вивезено і захоронено 4 134 куб. м твердих побутових відходів. З них: 2 832 куб. м – з контейнерних майданчиків і багатоповерхових будинків; 685 куб. м великогабаритного сміття, полишеного біля контейнерних майданчиків; 107 куб. м з несанкціонованих звалищ; за договорами з підприємствами і організаціями міста – 510 куб. м сміття.

Сміття з несанкціонованих звалищ, гілля та великогабаритне сміття прибране за наступними адресами: Енергетиків 3, 23, 28, Менделєєва 16, 18-20, 48а, 48б, 58, Маяковського 17, Курчатова 17 (за будинком), Ломоносова 15, Єгорова 13-15, 21, 26, Гагаріна 57, 74, Гвардійський 55, Гоголя 6, 10, 22, Горького 3, 5, 13, 16, 42, Центральний 5, 7, 26, Космонавтів 8, 13, Хіміків 37, Шосе Будівельників 7а, Дружби Народів 3, 48, 53, Партизанська 2, 23, Науки (вивезено гілки), Лисичанська 5, ст. Будівельник.

Звертаємо увагу, що ]]>відповідальність за порушення правил благоустрою]]>, у тому числі влаштування несанкціонованих звалищ, - штраф на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн!

Поточні ремонти і благоустрій

Працівники КПЖ «Світанок» з 27 по 30 серпня скосили траву по просп. Центральному, вул. Юності (від вул. Гоголя до вул. Танкістів), вул. Танкістів (від б-ру Дружби народів до вул. Федоренка), б-ру Дружби народів та на меморіалі Слави, а ще біля буд. 11 по ш. Будівельників; вивезли 7 машин гілля від будинків у старій частині міста.

Також ними відремонтовано 400 кв. м м’якої покрівлі та 77 кв. м шиферної, очищено підвальне приміщення по просп. Гвардійському, 27а, виконано 96 заявок щодо електрики. 193 рази виконувалися зварювальні та слюсарні роботи, в тому числі 46 разів, пов’язані з прочищенням каналізаційної системи від засмічення. Замінено 50 п. м труб холодного водопостачання і 46 п. м каналізаційного трубопроводу, засувку по ш. Будівельників 23а і 2 вентилі (по вул. Новікова, 5 та просп. Хіміків, 16).

Малярі завершили ремонтні роботи у двох під’їздах (по вул. Партизанській, 32 та вул. Енергетиків, 30а), 15 під’їздів у роботі.

По вул. Горького, 15 відремонтовано 2 ганки, а за адресами: вул. Молодіжна, 15, Новікова, 11, ш. Будівельників, 23, вул. Партизанська, 32 – 5 козирків над входами у під’їзди. По просп. Гвардійському, 31а, у теплопункті, відновлено 0,5 куб. м цегляної кладки.

Теслею підприємства відремонтовано та пофарбовано 5 лавочок на дитячому майданчику по просп. Космонавтів, 25, а по вул. Менделєєва, 50 (1 п.) засклено 2 кв. м вікон у під’їзді.

Для змістовного дозвілля наймолодших городян завезено пісок у дві пісочниці – по вул. Автомобільній, 5 і Лисичанській, 7б.

Увага – системі опалення

До КП «ЄАДСС» з 27 серпня по 2 вересня надійшло 395 звернень городян, з них 72 про потребу у зварювальних роботах. 192 заявки виконані по системі опалення: проведено – 10 гідравлічних випробувань системи опалення (опресувань) будинків, відревізовано 74 засувки і 7 замінено. 60 звернень стосувалися прочистки каналізації, 49 – проблем з електроенергією, 22 – слюсарних робіт.

Також працівники підприємства скосили траву у міському парку і видалили амброзію на закріплених територіях.

З 10 по 14 вересня заплановано ремонтні роботи систем опалення і систем гарячого водопостачання та їхні гідравлічні випробування у 11 будинках.

78 скарг і звернень городян

Служба «05» КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» з 27 серпня по 2 вересня зареєструвала 78 скарг і звернень, 31 з них поставлено на контроль. 220 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 3 скарги було щодо електрики, 16 звернень по ремонту стояків холодної води і одне – по ремонту каналізації.

По КП «СКС» прийнято 16 скарг на незадовільне вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» на контроль поставлено 6 несправних підйомників (11 ліфтів за тиждень відремонтовано), була й скарга на відсутність зовнішнього освітлення.

По Управлінню з експлуатації газового господарства зафіксовано один аварійний виклик і 27 разів перекривалися стояки для установки газових лічильників.

По ТОВ «Таун сервіс» тричі відключалася подача холодної води на будинки для проведення планових ремонтних робіт.

Двічі через обрив контактного проводу зупинялися тролейбуси КП «СТрУ».

КП «ЄАДСС» виконало за цей час 395 заявок.

Сєвєродонецький РЕМ 8 разів вимикав електроенергію через аварії.

На всі скарги і звернення підприємства міста реагували у робочому режимі.

Група оповіщення зареєструвала за звітний період 5 лісових та 6 побутових пожеж і 4 повідомлення від Сєвєродонецької медичної допомоги. Травми одержали за цей час 132 людини. 125 осіб прийняті пунктом перебування тимчасово переміщених громадян.

155 разів за викликом

Спеціалісти КП «Сєвєродонецькліфт» з 27 серпня по 2 вересня 155 разів виїздили на аварійні виклики. За цей же час проведено технічне обслуговування 49 ліфтів і відремонтовано 10.

Зокрема, по вул. Науки, 9 (п. 2) замінено силовий кабель; по просп. Гвардійському, 48а (п. 1) – основні канати; по вул. Вілєсова, 18 (п. 2) – основний автомат; по просп. Гвардійському, 40 (п. 4) – контакт у контакторі. По вул. Гоголя, 75 (п. 3) установлено основний електродвигун. По вул. Курчатова, 17а (п. 3) відрегульовано гальма; по просп. Гвардійському, 38а (п. 1) – двері кабіни і шахти. За кількома адресами замінено кнопки у кабінах, а по вул. Гагаріна, 109 (п. 1) відтепер можна дістатися ліфтом і до 2-го поверху.

«Сєвєродонецькі вісті»

КП «Сєвєродонецьккомунсервіс»

КПЖ «СВІТАНОК»

КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба»