Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради

31-08-2018

Тривають роботи з поточного ремонту

З 17 по 23 серпня спеціалісти КПЖ «Світанок» відремонтували 350 кв. м м’якої та 39 кв. м шиферної покрівлі. Провели 286 зварювальних та слюсарних робіт, в тому числі 77 прочищень каналізаційних систем від засмічення.

Замінено 8 п. м труб холодного водопостачання та 77 п. м трубопроводу каналізаційної системи.

За адресами вул. Новікова, 11 (п. 2) та вул. Новікова, 13 (п. 9) відремонтовано 9 п. м ливнезливу.

Здійснено також заміну двох вентилів (просп. Гвардійський, 8 та вул. Маяковського, 5), улаштовано три поручні – вул. Гагаріна, 41 (п. 3), вул. Менделєєва, 21а (п. 1).

Прийнято та виконано 102 електричні заявки.

Продовжувався і ремонт під’їздів. Завершено роботи у двох з них (по вул. Гагаріна, 78 та вул. Гагаріна, 72а), у 17-ти під’їздах вони ще тривають.

Крім того, працівниками «Світанку» відремонтовано 5 ганків, 34 кв. м відмостки, 60 кв. м цоколя, одного козирка над входом до під’їзду і один аварійний козирок демонтовано.

Для людей з особливими потребами улаштовано два пандуси, а для стареньких встановлено чотири нових лавочки.

Також омолоджено 16 дерев та видалено 7 пошкоджених. Скошено траву по просп. Гвардійському, 45, вул. Гагаріна, 80, просп. Космонавтів, 2 та просп. Хіміків, навкруги пл. Перемоги, по вул. Шевченка, б-ру Дружби народів (від просп. Центрального до вул. Танкістів), по вул. Молодіжній, 15а та просп. Центральному, 63. В селищі Воєводівка скошено траву, відремонтовано і пофарбовано дитячий майданчик.

Вивезено 5 машин гілля за адресою: просп. Гвардійський, 7а.

58 скарг і 180 звернень

За період з 20 по 26 серпня службою «05» КП «ЄАДСС» було зареєстровано 58 скарг і звернень. 13 з них поставлено на контроль. Прийнято також 180 телефонних дзвінків, що мали довідковий характер.

Групою оповіщення зареєстровано 7 лісових та 4 побутових пожежі. В основному горіло побутове сміття.

Від Сєвєродонецької медичної допомоги протягом тижня отримано 5 повідомлень. За даними інших медичних служб м. Сєвєродонецька в зазначений період було травмовано 217 осіб, а до пункту обігріву прийнято 185 чоловік.

По КПЖ «Світанок» 9 звернень стосувалися питань електроенергії, 9 – ремонту стояків холодної води, 2 – ремонту трубопроводів каналізаційних стоків, 6 – прибирання прибудинкової території. Одна скарга була на засмічений сміттєпровід.

По КП «СКС» прийнято п’ять звернень. Всі вони стосувалися незадовільного вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» була скарга на непрацюючий ліфт, вона поставлена на контроль.

По Управлінню з експлуатації газового господарства зафіксовано два виклики. Обидва аварійні. Шість разів перекривалися стояки для установки газових лічильників.

По ТОВ «Таунсервіс» двічі відключали воду для проведення ремонтних робіт. З них одне відключення планове, друге – аварійне.

Сєвєродонецький РЕМ цього тижня здійснив 6 відключень електроенергії. З них 4 – аварійних та 2 – планових.

КП «ЄАДСС» виконано 453 заявки.

Стосовно КП «СТрУ» скарг не надходило.

У робочому режимі

КП «ЄАДСС» з 20 по 26 серпня отримало 453 звернення городян. У 83 випадках була потреба у зварювальних роботах, 220 заявок стосувалися системи опалення (виконано 32 опресування будинків, відревізовано 95 засувок, замінено 3). 75 звернень були щодо прочищення каналізаційних труб від засмічення. 58 разів на допомогу викликали електрика. 17 звернень було щодо слюсарних робіт. Всі заявки виконувалися у робочому режимі.

Крім того, працівники підприємства установили до Дня Незалежності торговельні будиночки на площі Перемоги, допомогли підключити їх до електропостачання, а після свят демонтували. Підрізали й кущі вздовж фонтанів по просп. Центральному та полили сакури і клумби на площі Миру, а ще провели гідроочищення туалету загального користування.

З 3 по 7 вересня планується відремонтувати та випробувати системи опалення ще у 15 будинках.

142 рази за викликом

Працівники КП «Сєвєродонецьк­ліфт» з 20 по 26 серпня 142 рази виїздили на виклики сєвєродончан, які застряли у ліфті. За цей же час здійснено технічне обслуговування 44 підйомників і відремонтовано 13.

Зокрема, замінено дверний двигун по вул. Курчатова, 19б (п. 3), усунено обрив проводу на контакторі по просп. Космонавтів, 25 (п. 5), відремонтовано контактор БС по вул. Новікова, 11 (п. 2), відрегульовано дверний замок на п’ятому поверсі по вул. Вілєсова, 21а (п. 1) та двері шахти на третьому поверсі по просп. Космонавтів, 29 (п. 3) тощо.

«Сєвєродонецькі вісті»

КПЖ «СВІТАНОК»

КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба»

КП «Сєвєродонецькліфт»