«Схід-Експо 2020» – онлайн-виставка мікро-, малих та середніх підприємств із Донеччини, Луганщини та Запоріжчини

30-10-2020

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спільно з Міністерством цифрової трансформації України, запустили «Схід-Експо 2020» – онлайн-виставку мікро-, малих та середніх підприємств із Донеччини, Луганщини та Запоріжчини, що працюватиме на вебсайтах «]]>Схід-Експо]]>» та на державному порталі для підтримки підприємництва «]]>Дія.Бізнес]]>».

Цьогоріч традиційний захід ПРООН вперше відбудеться онлайн і працюватиме в такому форматі й надалі. В інтерактивному онлайн-форматі громадськість може ознайомитись із профілями близько 170 підприємців із різних куточків сходу України. У кожному профілі міститься коротка інформація про компанію, фотоматеріали, коротке відео з презентацією підприємства та контакти для замовлення продукції.

Міністерство цифрової трансформації України:

Програма ООН із відновлення та розбудови миру: