Сєвєродонецьк готується до 85-річчя: реконструкція центральної частини площі Миру

12-03-2019

В.о міського голови Вячеслав Ткачук під час робочої наради щодо підготовки до 85-ї річниці Сєвєродонецька зазначив: «Плануємо провести реконструкцію центральної частини площі Миру де встановимо, як символ нашого міста, декоративну скульптуру «Я люблю Сєвєродонецьк!». Для її розміщення обрали саме площу Миру, адже історія розвитку міста йде зі старої частини».

Під час наради обговорювались деталі проекту реконструкції та ремонтних робіт, шляхи і терміни реалізації.

Надано доручення відділу містобудування та архітектури розробити Положення про організацію та проведення конкурсу на найкращий проект декоративної скульптури «Я люблю Сєвєродонецьк!».

«Впевнений, що це буде позитивний проект, проникнутий любов’ю до нашого міста. Це ще один приємний подарунок до Дня міста, який стане одним із улюблених місць для відпочинку наших жителів та гостей», - сказав в.о. міського голови.

Средняя: 5 (2 оценок)