Сєвєродонецьк, Луганщина та Україна попрощалися з комбатом Сергієм Губановим

22-05-2020

22 травня у Сєвєродонецьку в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбулося прощання з командиром батальйону особливого призначення «Луганськ-1» полковником Губановим Сергієм Леонідовичем, який загинув 20.05.2020 при виконанні військового обов’язку у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Попрощатися з легендарним командиром зібралися близько двох тисяч побратимів, колег, знайомих та просто пересічних громадян, які знали Сергія Губанова як справжнього патріота, воїна-миротворця, відважного командира, прекрасну, доброзичливу, щиру та відверту людину.

Від керівництва Сєвєродонецької міської ради участь у жалобній церемонії прийняли перший заступник міського голови Олег Кузьмінов та заступник міського голови Ірина Степаненко.

Згідно розпорядження міського голови Сєвєродонецька у зв’язку з загибеллю командира батальйону особливого призначення «Луганськ-1» Губанова Сергія Леонідовича 22 травня 2020 року оголошено днем жалоби.

Указом Президента України від 21 травня полковнику поліції Сергію Губанову присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

«Ми втратили легендарного командира батальйону «Луганськ-1». Сергій Губанов був одним із тих луганських міліціонерів, які навесні 2014-го не зрадили присязі на вірність Україні. Він мріяв, щоб над Луганськом знову замайорів синьо-жовтий прапор. Настане день, і ця мрія обов'язково здійсниться. Вічна пам'ять нашому герою!» - зазначив президент України Володимир Зеленський.

Поховано Сергія Губанова на сєвєродонецькому міському цвинтарі у селищі Воронове поруч із загиблими за незалежність України бійцями добровольчого батальйону «Айдар».