10-03-2020

Сєвєродонецьк приєднався до масштабної патріотичної акції «Луганщину єднає слово Кобзаря», яка відбулась з нагоди Дня національної культури та Дня народження Тараса Шевченка 10 березня. Очолили сєвєродонецьку делегацію в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і заступник міського голови Ірина Степаненко.

Біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбулось встановлення рекорду України з максимальної кількості учасників одночасного спільного читання вголос поезії видатного українця.

Водночас до події приєднались понад тисячі учнів у своїх загальноосвітніх навчальних закладах Сєвєродонецька та Центрі дитячо-юнацької творчості,  жителі міст, районів, об’єднаних територіальних громад області, які зібрались на площах своїх населених пунктів та читали один з творів Великого Кобзаря.

До спільного читання було запропоновано уривок з поеми «Сон». Так, зафіксовано загальну кількість населених пунктів – 72, учасників рекорду 11 529.

Після встановлення рекорду серед інших Сєвєродонецька міська рада в особі в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відзначена дипломом Книги Рекордів України. Диплом підтверджує реєстрацію рекорду України і засвідчує загальне визнання.

Потім всіма бажаючими до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку урочисто покладено квіти на честь 206-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере