Сєвєродонецьк приймав спортивну зірку та народного депутата України Дениса Силантьєва

23-02-2019

23 лютого до Сєвєродонецька з візитом завітав народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв.

Передусім він зустрівся з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком. Під час зустрічі в.о. міського голови привітав Дениса Олеговича - першого чемпіона світу з плавання в незалежній Україні, чотириразового володаря Кубку світу з плавання в стилі батерфляй, срібного призера Олімпійських ігор, у славному місті Сєвєродонецьку.

«Це честь для нашого міста приймати спортивну зірку такого високого рівня. На Вашому рахунку 37 рекордів України. Сєвєродонецьк, як і Ваше рідне місто Запоріжжя, також виховує своїх чемпіонів. У нас є плавальні басейни: «Садко» і ДЮСШ-1. Це наша спортивна база для виховання майбутніх чемпіонів. Серед наших підводників - Чемпіони Світу та Європи. У нашому місті є спортивні досягнення, збережена та функціонує величезна спортивна база. Є Льодовий Палац спорту. Сьогодні ми його зберегли. На жаль, у ньому немає льодової арени, але ми сподіваємося її відновити та повернути Палацу його першочергове призначення. Сподіваємося і на Вашу підтримку», - зазначив Вячеслав Ткачук під час зустрічі у міській раді.

Денис Силантьєв підкреслив: «Я очолюю підкомітет, який займається питаннями сім'ї, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Все, що стосується спорту у країні на законодавчому рівні – за це відповідаю я як голова підкомітету. Думаю, Комітет підтримає звернення міської влади щодо збереження та реконструкції спортивних об’єктів».

Вячеслав Ткачук розповів про будівельний, хімічний, спортивний, науковий та інтелектуальний потенціал Сєвєродонецька, а також запросив видатного спортсмена світового рівня на святкування 85-річчя з дня заснування міста.

Після чого гості відвідали спортивні споруди міста.

У басейні на базі ДЮСШ-1 Вячеслав Петрович та Денис Олегович відвідали відкритий Чемпіонат області з плавання.

Плавці тепло привітали шановану делегацію, адже не кожен день у нашому місті такі почесні гості відвідують змагання. У перерві всі учасники Чемпіонату змогли сфотографуватись з шанованими гостями.

У Льодовому Палаці спорту оглянули стан споруди Льодового Палацу і привітали учасників змагань з футзалу та вболівальників.

До народного депутата звернулись сєвєродонецькі хокеїсти з проханням підтримати міську владу у намаганнях відродження льодової арени та відновлення льодових видів спорту.

З хлібом і сіллю на гостей чекали у спортивній школі «Садко», де делегація оглянула споруду басейну та зустрілись з юними спортсменами-підводниками, у тому числі стипендіатами Сєвєродонецької міської ради.

По завершенні візиту в.о. міського голови Вячеслав Ткачук передав заступнику Голови Комітету, голові підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денису Силантьєву звернення міської влади щодо сприяння капітального ремонту споруди Льодового Палацу, відновлення льодового покриття з бортами та ремонту басейну «Садко». Вячеслав Петрович підкреслив, що на міському, обласному та державному рівнях неодноразово піднімалося питання щодо функціонування Льодового палацу спорту за його прямим призначенням. Але до останнього часу це питання так і не вирішено.

Денис Силантьєв подякував міській владі в особі в.о. міського голови Вячеслава Ткачука за гостинний прийом та пообіцяв всі озвучені питання підняти на парламентському тижні у Комітеті та зі свого боку докласти максимум зусиль у виділенні фінансів з державного бюджету Сєвєродонецькій міській раді на відновлювальні роботи Льодового Палацу, басейнів «Садко» та ДЮСШ-1, які мають надзвичайно важливе значення для популяризації багатьох видів спорту, в першу чергу «льодових» та «водних» не тільки для мешканців Сєвєродонецька, а і для Луганської області та України в цілому.