Сєвєродонецьк спортивний: 4 ЗОЛОТІ та 2 СРІБНІ медалі здобули вихованки КДЮСШ 1 з великого та настільного тенісу

12-06-2023

10-11 червня у Дюссєльдорфі відбувся Клубний чемпіонат Німеччини з тенісу настільного u15, Дуйсбург.

Вихованки ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Поліна Кривошея і Ілона Бугай увійшли в склад команди Боруссіі Дюссельдорф та посіли І місце.

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

З 09 по 11 червня проходив Регіональний Чемпіонат з тенісу серед юніорок (округ Дрезден, Німеччина) U12.

Тенісистка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> Стелла Кобзєва в одиночному розряді стала найкращою та виборола ЗОЛОТО, а в парному розряді - ІІ місце - СРІБЛО.

Тренер: Юлія Бєлімготова.

*   *   *

10 червня  в Дюссельдорфі відбулися змагання з тенісу настільного топ 24 Західноі Німеччини u19.

Сєвєродончанка Юлія Пелих (]]>КДЮСШ 1]]>) одержала СРІБЛО (ІІ місце).

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

8 червня в Німеччині у місті Дуйсбург відбувся Клубний чемпіонат Західноі Німеччини U 13.з тенісу настільного.

Команда Боруссія - Дюссельдорф, в складі якої була  спортсменка з ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Ілона Бугай, посіла І місце, а дівчина здобула ЗОЛОТО.

Тренер: Олександр Мінін.

Щиро вітаємо сєвєродонецьких спортсменок Ілону Бугай, Стеллу Кобзєву, Поліну Кривошею, Юлію Пелих, а також їх тренерів Олександра Мініна і Юлію Бєлімготову та колектив і керівництво ]]>КДЮСШ 1]]> з черговими прекрасними результатами!