Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 01.03.2021)

01-03-2021

25 лютого в смт Новоайдар команда КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк приймала участь в Чемпіонаті Луганської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження і молодше.

Змагалися 9 команд (три підгрупи, більш 100 спортсменів) із міст та районів Луганської області:

- група «А» - с. Смолянинове, Старобільська ДЮСШ, смт. Петропавлівка;

- група «В» - Новопсковська ДЮСШ, Сєвєродонецька КДЮСШ 3, Старобільський ДЮК «Орля»;

- група «С» - Станично-Луганська РДЮСШ, Новоайдарська ДЮСШ, Біловодська ДЮСШ.

І місце в підгрупах зайняли:

група «А» - ДЮСШ м. Старобільськ;

група «В» - КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк;

група «С» - ДЮСШ Новоайдар.

За підсумками місця розподілилися наступним чином:

І місце  – ДЮСШ смт. Новоайдар;

ІІ місце  – КДЮСШ 3  м. Сєвєродонецьк – тренер Зорина Нодиршоєва.

(кращій гравець команди Поліна Попова 2007 р.н.); капітан команди – Олена Сєдунова.

ІІІ місце – ДЮСШ м. Старобільськ.

*   *   *

25 лютого  року в місті Харкові відбувся 1-й етап Дитячой ліги з дзюдо. Вихованець КДЮСШ 1 Матвій Величко став переможцем в ваговій категорії 50 кг.

Тренер Олександр Тарєльник.

*   *   *

26 лютого на базі басейну КДЮСШ4 та в Льодовому Палаці проведено Відкриту першість міста з сучасного п`ятиборства.

Нагадаємо, що сучасне п'ятиборство об'єднує 5 видів спорту: фехтування, плавання, конкур, біг, стрільба з лазерного пістолета.

Змагання відбувалися без глядачів відповідно до норм карантину в Україні. Загалом було представлено 37 учасників з Сєвєродонецька та Рубіжного.

Змагання проходили  з трьох дисциплін (плавання, лазер ран, біг) у двох вікових  категоріях (2008-2009, 2004-2007 р.н.), та по 2 видам (плавання та біг) для спортсменів молодшого віку (2010-2012 р.н.).

Золото вибороли Микита Ковальчук (2004 р.н.) та Вероніка Воронова (2012 р.н), срібні медалі отримали Вікторія Колеснік (2009 р.н ) та Артем Скорик, бронзовими призерами стали Гордій Шепель (2009 р.н) та Евеліна Лугова (2005 р.н.).

*   *   *

28 лютого у Льодовому палаці пройшла Відкрита першість міста Сєвєродонецьк з гімнастики художньої.

*   *   *

28 лютого на базі КДЮСШ4 відбулися фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н.

Команди м. Сєвєродонецьк, Біловодська ОТГ, м. Попасна, смт Новопсков привітали дівчата відділення черліденгу КДЮСШ4.

Вітаємо переможців та тренерів-вихователів з високими досягненнями!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА