Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 06.04.2021)

06-04-2021

З 31 березня по 5 квітня п.р. в м. Чернігів відбувся Чемпіонат України з тенісу настільного серед юніорів 2002  р.н.

Змагання проходили в особистому , командному, парному та мікстовому розрядах.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому Чемпіонаті та посіли 2 місце командне. В команду КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецька входили - Шередега Софія, Чернявська Олена, Афанасьєвська Віолетта та дівчата з ЛО ШВСМ Матюніна Вероніка та Євтодій Іоланта.

Вітаємо спортсменок та їх тренера, бажаємо не зупинятись на досягненому та прагнути до ще більших перемог!

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

З 01 по 03 квітня у м.Харків пройшов Відкритий командний Чемпіонат України серед юніорів з сучасного п'ятиборства. У змаганнях прийняли  участь команди з м.Київа,  Харківської області, м.Львова, м. Дніпра, м.Житоміра, Донецької області, Луганської області. Всього 17 команд, 24 учасників дівчат та 47 хлопців.

Вихованки КДЮСШ4 відділення сучасного п'ятиборства вперше прийняли участь у змаганнях такого рівня, здобули досвіду та познайомилися зі спортсменами-п'ятиборцями зі всієї України.

*   *   *

03 квітня в КДЮСШ 1 відбувся одиночний аматорський турнір з тенісу кубок м. Сєвєродонецька «Зустріч друзів».

В змаганнях прийняло участь 12 тенісистів аматорів з Сєвєродонецька та Лисичанська.

За результатами зустрічей місця розподілились наступним чином :

1 місце - Олександр Бабій;

2 місце - Колєснік Віталій;

3 місце - Сушко Віталій.

*   *   *

03 квітня 2021 року в м. Лисичанськ відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо (спортивне) серед кадетів та підлітків.

Вихованці КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецька також прийняли участь в цьому чемпіонаті та показали гарний результат.

За результатами зустрічей на змаганнях місця розподілились наступним чином:

1 місця посіли – серед підлітків Рєзнік Софія, Шевченко Нікіта, Мартовицький Олексій, Сироватка Микита та серед кадетів Кисельов Олег.

3 місця вибороли серед підлітків – Бережко Григорій, Дашдаміров Рамі, Сюткін Артем; серед кадетів - Макєшин Назар, Тулінов Тимур та Бєлов Захар.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

03 – 05 квітня 2021 року в м. Київ проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків, юніорів та молоді (болдерінг), 4 ранг.

На змагання прибули спортсмени з Харкова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Кіровограда та Сєвєродонецька.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому чемпіонаті та досягли досить непоганих результатів.

2 місце серед молоді посів – Шутько Марк поступившись в фіналі скелелазу з Харкова.

3 місце серед юнаків посів – Абрамкін Микита , а серед юніорів бронзу виборов – Аврамов Микита.

Тренери: Максим Павлієнко, Вікторія Єрасковська, Юлія Радіонова.

Вітаємо переможців та учасників змагань, а також їх тренерів!