Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 11.03.2021)

11-03-2021

4-7 березня в селі Мармузовичі (Львівська обл.) відбувся 3-й тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2020 -2021 років серед жіночих команд Вищої ліги.

На змагання прибула команда міста Сєвєродонецька в склад якої входили вихованки КДЮСШ1 Шередега Софія, Афанасьєвська Віолетта, Мітрохіна Софія, Чернявська Олена та дві спортсменки з ЛОШВСМ: Матюніна Вероніка і Сібагатуліна Поліна.

Заголом на змагання прибули 12 найсильніших команд зі Львова, Харкова, Дніпра, Умані, Запоріжжя, Херсона, Вовчанська, Тернополя, Києва та Сєвєродонецька.

За результатами всіх зустрічей сєвєродонецька команда посіла 2 місце, програвши лише команді з міста Київ.

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

5-7 березня в місті Миколаївка відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок 2001-2005 р.н., юнаків і дівчат 2006-2007 р.н. та 2009-2010 р.н.

На змагання прибули спортсмени КДЮСШ 1 та продемонстрували гарний результат посівши переможні місця:

- І місце (золото) - Величко Матвій (вагова категорія 60 кг) та також Рісухін Богдан (в.к. +80);

- ІІ місце (серебро) - Мартовицький Олексій у ваговій категорії 46 кг;

- ІІІ  місце (бронза): Шевченко Нікіта (в.к. 38 кг), Макєшин Назар (в.к. 50 кг), Кісельов Олег (в.к. 55 кг) та Галенко Матвій (в.к. 73 кг).

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

6-8 березня в лісному масиві м. Сєвєродонецьк проводився Відкритий чемпіонат Луганської області зі спортивного орієнтування на середніх, довгих та коротких дистанціях (бігом).

У змаганнях брали участь близько 100 спортсменів із міст Луганської (м. Сєвєродонецьк: КДЮСШ 3, «Сєвєр» КДЮСШ 3, ЦТКЕУМ) та Донецької областей: Краматорськ, Лиман, Маріуполь.

6 лютого змагання проходило на середній дистанції у заданому напрямку. В цей день спортсмени КДЮСШ 3 показали такі результати:

І місця – Перченко Марія (Ж-12); Пилипенко Юлія (Ж-14); Сирих Олександра (Ж-16); Колмичек Дар’я (Ж-21);

ІІ місця – Семьонова Дар’я (Ж-12); Чуркіна Дар’я (Ж-14); Сошка Наталія (Ж-16); Коропова Вікторія (Ж-21); Зимін Олексій; Рудик Олег (Ч-12); Ювенський Данило (Ч-14); Булгаков Олександр (Ч-16);

ІІІ місця – Кащенко Поліна (Ж-10); Михайленко Анастасія (Ж-16); Бабкова Катерина (Ж-21); Курницький Андрій (Ч-14); Дацко Єлизар (Ч-21).

7 березня змагання проходило на довгій дистанції у заданому напрямку і спортсмени КДЮСШ 3 показали такі результати:

І місця – Чуркіна Дар’я (Ж-14); Сирих Олександра (Ж-16); Колмичек Дар’я (Ж-21); Горобинський Денис (Ч-14); Булгаков Олександр (Ч-16);

ІІ місця – Неронова Анастасія (Ж-10); Семьонова Дар’я (Ж-12); Пилипенко Юлія (Ж-14); Сошка Наталія (Ж-16); Коропова Вікторія (Ж-21); Бучек Володимир (Ч-14);

ІІІ місця – Якименко Міла (Ж-14); Михайленко Анастасія (Ж-16); Малік Тетяна (Ж-21); Пунтус Артем (Ч-14); Дацко Єлизар (Ч-21).

08 березня спортсмени змагалися на короткій дистанції у заданому напрямку. Найкращий результат у цей день показали:

І місця – Кащенко Михайло (Ч-10); Перченко Марія (Ж-12); Чуркіна Дар’я (Ж-14); Сирих Олександра (Ж-16); Малік Тетяна (Ж-21); Лацушба Ілля (Ч-12); Горобинський Денис (Ч-14); Булгаков Олександр (Ч-21);

ІІ місця – Пилипенко Юлія (Ж-14); Колмичек Дар’я (Ж-18); Воронкін Тимур (Ч-12); Курницький Андрій (Ч-14);

ІІІ місця – Семьонова Дар’я (Ж-12); Якименко Міла (Ж-14); Кібальник Катерина (Ж-16); Коропова Вікторія (Ж-21); Пунтус Артем (Ч-14); Дацко Єлизар (Ч-21).

Команда КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк завоювала: 17 золотих, 18 срібних та 16 бронзових медалей.

*   *   *

В КДЮСШ 1 після довгої перерви пройшов  парний Аматорський турнір з тенісу «Першість міста Сєвєродонецьк». Загалом понад 30 тенісистів прийняли участь в цьому турнірі, також були залучені вихованці КДЮСШ 1. В турнірі приймали участь і іноземці з Голландії та з Чорногорії.

За результатами всіх зустрічей місця розподілились наступним чином :

1 місце - Знахуренко Сергій та Лосенко Микола;

2 місце - Чеботарьов Едуард та Колєсов Олексій;

3 місце - Бабій Олександр та Веревська Ганна (вихованка КДЮСШ 1).

Вітаємо переможців з високими досягненнями!

Відділ молоді та спорту СМВЦА