Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 17.01.2022)

17-01-2022

9-12 cічня в спортивному клубі «Іллічівець» м. Маріуполь (Донецька обл.) відбувся турнір з футболу пам’яті Героя України В.С.Бойка серед юнаків 2009-2010 років народження.

У змаганнях взяли участь 16 команд з різних областей України, серед яких і спортсмени КДЮСШ 2 міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Результати ігор вихованців КДЮСШ 2:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – «Океан» (м. Дніпро) 2:0;

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – ДЮСШ (м. Селидове) 3:0;

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – ФК «Маріуполь» (м. Маріуполь) 1:0.

У півфіналі спортсмени КДЮСШ 2 програли команді ДЮСШ з міста Покровська з рахунком 0:1.

А у грі за третє місце команда КДЮСШ 2 обіграла команду ФСК «Олімпійський» (м. Покровськ) з рахунком 7:0 та посіла 3 місце!

Кращим воротарем турніру визнано Ярослава Гусака, а кращим нападником – Мирослава Каркачова.

Підготував спортсменів тренер-викладач Євген Сімбірьов.

*   *   *

14-15 січня в м.Бахмут проходив Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики. В змаганнях приймали участь легкоатлети з Донецької та Луганської областей.

Вихованець КДЮСШ 2 у дисциплінах біг на 60 та 400 м Валентин Остапенко завоював БРОНЗУ.

Спортсмена підготувала тренер-викладач Наталія Жепка.

*   *   *

15 січня на футзальному майданчику КДЮСШ4 пройшли ігри у рамках чемпіонату Луганської області по футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н та 2007-2008 р.н. В Чемпіонаті приймуть участь 52 команди в чотирьох вікових групах.

Вихованці КДЮСШ4 відділення футзалу під керівництвом Костянтина Бубліка провели зустріч з командами м. Попасна. Рахунки 5:4 (2010-2009 р.н) та 5:2 (2011-2012 р.н) на користь господарів майданчику.

Вихованці КДЮСШ4 відділення футзалу під керівництвом Сергія Мельника провели зустріч з командами Станиці Луганської. Результатами зустрічей стали рахунки 8:3 та 9:2 також на користь команд КДЮСШ4.

*   *   *

15 січня в місті Лисичанськ відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юніорів , юніорок, юнаків і дівчат старшого віку та підлітків.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі та посіли наступні місця :

ЗОЛОТО вибороли - Кисельов Олег , Рісухін Богдан, Кучма Давид, Шевченко Нікіта , Мартовицький Олексій , Шевченко Олексій та Величко Матвій;

СРІБЛО - Резнік Софія та Макєшин Назар;

БРОНЗУ - Галенко Матвій , Овчаренко Максим, Фонотов Іван, Кисліцин Микита, Мартовицький Михайло, Дашдаміров Рамі, Агуренко Ігор, Швець Богдан та Купрійчуу Кирило.

Тренери: Олександр Тарельник та Ігор Сідєльніков.

*   *   *

16 січня і на спортивній базі КДЮСШ 3 розпочався I тур Чемпіонату Луганської області з футзалу 2022 р.

Серед команд юнаків вихованці КДЮСШ 2

2005-2006 р.н. обіграли МДЮСШ Лисичанськ з рахунком 6:1

Голи: Олексій Гречишкін, Кирило Корабльов, Євген Боярчук та Вадим Козлов.

Команду підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

2011-2012 та 2009-2010 р.н. (перший склад) юних футболістів КДЮСШ 2 обіграли ДЮСШ Марківка з рахунком 4:1 та ДЮСШ Марківка 5:1.

Голи: Алі Авад та Владислав Гуцол, Богдан Тимошенко, Платон Болото, Іван Сімбірьов, Захар Коренєв.

Підготував команди тренер-викладач Євген Сімбірьов.

2011-2012 та 2009-2010р.н. (другий склад) наші хлопці обіграли суперників "Юніор" Старобільськ з рахунком 10:0 та поступились "Юніор" Старобільськ 0:2.

Голи: Сергій Валушенко, Максим Гусак, Гліб Хохлов, Іван Лавриненко, Владислав Провоторов, Максим Ізварін, Ілля Сахнюк.

Команди підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

*   *   *

16 січня у Льодовому палаці спорту команда КДЮСШ4 зіграла свій перший матч у п'ятій Лізі Чемпіонату Луганської області. Суперником стала команда Екодім.

Напружена гра привела молодих вихованців Сергія Мельника до перемоги з рахунком 6:4!

*   *   *

17 січня в КДЮСШ 1 розпочався Всеукраїнський турнір з тенісу пам‘яті Валентини Лисакової.

На змагання прибули тенісисти з Харкова, Києва, Лисичанська та Сєвєродонецька.

Змагання проходять в віковій категорії до 10 та 14 років в одиночному та парному розрядах.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (5 оценок)