Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 19.10.2021)

19-10-2021

11-13 жовтня в спорткомплексі ОЦФВУМ м.Хмельницьк пройшов Відкритий чемпіонат Хмельницької області з гімнастики спортивної "Подільська осінь". У змаганнях приймали участь 117 гімнастів з Білої Церкви, Харкова, Києва, Чернігова, Маріуполя та Сєвєродонецька.

Гімнастка КДЮСШ 2 Владислава Шевченко за програмою І розряду зайняла VI місце, Діана Уварова за програмою ІІ розряду стала IV та Кіра Бершинська зайняла X місце.

Юних спортсменок підготувала тренер-викладач Катерина Данильченко.

*   *   *

12 жовтня в Льодовому Палаці спорту м.Сєвєродонецька завершився чемпіонат з міні-футболу на приз командувача оперативно-тактичного угруповання "Північ".

Напружена боротьба, що розгорілася між дев'ятьма командами з військових частин оперативно-тактичного угруповання "Північ", завершилась перемогою десантників - команди окремої десантно-штурмової бригади завоювала головний приз змагань - Кубок Чемпіонату та право представляти ОТУ "Північ" на змаганнях Командувача операцією об'єднаних сил..

Друге місце зайняла команда "Захід" військової частини А1788.

Третє і четверте посіли відповідно футболісти окремого полку підтримки та окремої механізованої бригади імені короля Данила.

*   *   *

13 жовтня 2021 року в КДЮСШ 1 секції тенісу настільного пройшли святкові естафети до Дня захисників та захисниць України.

*   *   *

14 жовтня в м. Куп'янськ відбулась Товариська зустріч з футболу серед команд юнаків 2012 та 2013 р.н., присвячена Дню захисників та захисниць України.

Результати ігор юнаків 2012р.н.:

КДЮСШ 2 - ФК "МРІЯ" Куп'янськ 2:1

юнаків 2013р.н.:

КДЮСШ 2 - ФК "Мрія" Куп'янськ 5:1

Голи забили: Давид Ларгін, Давид Жуган, Тимофій Реуцький, Амірхан Ісрафілов, Денис Кутовий, Влас Жуков.

Юних спортсменів підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко.

*   *   *

14-15 жовтня в м.Куп'янськ пройшов Традиційний турнір з футболу пам'яті відомого футболіста Куп'янщини, Майстра спорту Андрія Куценка. В турнірі приймали участь 10 команд серед юнаків 2010 років народження.

Результати ігор:

КДЮСШ 2 - "Металіст" Харків 3:0

КДЮСШ 2 - ФК "Мрія" Куп'янськ 1:0

1/2 фіналу

КДЮСШ 2 - ХТЗ Харків 1:0

У фіналі команда КДЮСШ 2 виборола ПЕРЕМОЖНИЙ КУБОК у команди "Металіст" Харків з рахунком 2:0.

Голи забили: Захар Коренєв, Дмитро Балашов, Єгор Сальніков, Ілля Сахнюк.

КРАЩИМ ГРАВЦЕМ турніру визнали Єгора Сальнікова.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

*   *   *

14-17 жовтня в м.Чернігів пройшов 1 тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного сезону 2021-2022 років серед жіночих команд Супер ліги.

Команда КДЮСШ 1, в склад якої увійшли Шередега Софія, Афанасьєвська Віолетта та Чернявська Олена, за результатами всіх зустрічей посіла 6 місце.

Тренер: Олександр Мінін.

*   *   *

15-16 жовтня в м.Старобільськ пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях прийняли участь легкоатлети з Лисичанська, Старобільська, Сєвєродонецька Кремінної, Станиці-Луганської, Біловодська.

Легкоатлети КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк в особистих заліках завоювали:

ЗОЛОТО: Владислав Воєводін -2 км, Валентин Остапенко - 4 км, Кирило Міненков та Андрій Ігнатенко - 8 км;

СРІБЛО: Вікторія Єршова - 3 км;

БРОНЗУ: Андрій Мякушко - 1 км, Анна Коломієць - 5 км, Роман Скурідін - 4 км.

В естафеті 4*500м серед юнаків і дівчат 2004 та молодші вихованці стали БРОНЗОВИМИ призерами.

За підсумками змагань легкоатлети КДЮСШ 2 стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Наталія Жепка, Станіслав Кулєш та Микола Трембач.

*   *   *

Українське золото на головному європейському турнірі для молоді!

З 15 по 17 жовтня у французькому місті Тур проходив Щорічний ТОП-10 серед кадетів і юніорів – 2021 TAMMANEFTEGAS EUROPE YOUTH TOP-10. Разом з юнацьким чемпіонатом Європи ці змагання є найголовнішими на нашому континенті. Сюди запрошувалися десять найсильніших за рейтингом тенісистів в двох вікових категоріях – до 15 і до 18 (19) років. Від України поїхала тільки одна представниця – кадетка Вероніка Матюніна, вихованка сєвєродонецького настільного тенісу.

За результатами змагань Вероніка Матюніна стала переможницею на ТОП-10 Європи!

У Сєвєродонецьку тренер спортсменки-переможниці Олександр Мінін.

]]>http://tabletennis.org.ua/ukra%d1%97nske-zoloto-na-golovnomu-%d1%94vropejskomu-turniri-dlya-molodi/?fbclid=IwAR2oZtEeFXTxEPGVR-TXzyEimDb-HYdlTiFAmVhw6XFsRMAO7gXuncfwSM8]]>

ФОТО: ]]>https://www.facebook.com/groups/481756908822411/posts/1597340623930695/]]>

]]>https://www.facebook.com/groups/481756908822411/posts/1597284357269655/]]>

ВІДЕО: ]]>https://www.facebook.com/ETTUofficial/videos/855398841835660]]>

*   *   *

16 жовтня м. Кривий Ріг бік "Імперія" відбувся Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат.

Сєвєродончанка Дутова Ніка (КДЮСШ4) в цих змаганнях виборола 3 місце!

*   *   *

16 жовтня у м. Сіверськ Бахмутського району Донецької області на честь святкування дня захисника і захисниці України пройшов товариській турнір з міні-футболу серед юнацьких команд 2011-2012 р.н. за результатами змагань

Команда КДЮСШ4 (м.Сєвєродонецьк) посіла 1 місце!

Команда міста Сіверськ - 2 місце.

Команда міста Бахмут - 3 місце.

*   *   *

16-17 жовтня 2021 року в м.Дніпро відбувся всеукраїнський турнір з тенісу Dnipro Cup 3 до 14 років.

Вихованка Сєвєродонецької КДЮСШ 1 Морозова Карина прийняла участь в цьому турнірі та посіла ІІ місце!

Тренер: Максим Сєвєрченко.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (3 оценок)