Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 21.09.2021)

21-09-2021

17-18 вересня в м.Бахмут відбувся Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам'яті ЗМС Откаленко Н.Г. серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 р.н. та молодші.

В особистих заліках вихованці КДЮСШ 2 завоювали:

ЗОЛОТО - Софія Щербак (400м с/б).

СРІБЛО - Поліна Бірюкова (метання диску), Єгор Щеглов (400м).

БРОНЗУ - Софія Щербак (600м), Владислава Шовкопляс (100м), Андрій Юрченко (потрійний стрибок), Ростислав Кравченко (стрибок у довжину), Руслан Мєлєжик (400м).

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Микола Трембач, Станіслав Кулєш, Наталія Жепка.

*   *   *

17-18 вересня в м.Львів проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків ДЮСШ та СДЮШОР 2006 р.н. та молодше.

Вихованець КДЮСШ 2 Владислав ВОЄВОДІН привіз додому дві медалі:

• в бігу на 1500м - БРОНЗУ
  • в бігу на 3000м - СРІБЛО

Легкоатлета підготував тренер-викладач Микола Трембач.

*   *   *

18 вересня на базі КДЮСШ4 (Льодовий палац спорту) пройшла гра четвертого туру Чемпіонату України Екстра-ліга з футзалу сезону 2021/2022років. Зустрілися команди "ДЕ трейдинг" Миколаївка та "Продексім" Херсон. З рахунком 4:1 перемогли "Продексім"

Вихованці КДЮСШ4 відділення футзалу та черліденгу надавали допомогу та підтримку під час заходу.

*   *   *

18 вересня понад 150 спортсменів каратистів з міст Старобільськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне,Лисичанськ, Межева, Курахове та Запоріжжя зібралися в спортивному залі ДЮСШ м.Старобільськ на Bідкритий Kубок Старобільська з карате JKS.

Сєвєродонецьк представляли вихованці відділення карате КДЮСШ4.

*   *   *

19 вересня на футзальному майданчику КДЮСШ4 пройшла товариська зустріч з футзалу між вихованцями відділення футзалу та  командою з міста Рубіжне 2013-2014р.н. Юні спортсмени отримали позитивний заряд енергії та показали добру фізичну форму.

*   *   *

Українська збірна команда в м. Белґрад (Сербія) посіла перше місце на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 - 148 медалей (69 золотих, 43 срібних, 36 бронзових). Усього до  Белґрада приїхало 2500 спортсменів із 35 країн.

Сєвєродонецька спортсменка з тенісу настільного, Майстер спорту України София Шередега на цих іграх стала абсолютним ЧЕМПІОНОМ СВІТУ!

А ще одна сєвєродонецька спортсменка з тенісу настільного та Майстер спорту України Вероника Матюніна у світовому рейтингу спортсменів до 15 років посіла №7 у Світі та №4 в Європі.

Тренер чемпіонок у Сєвєродонецьку: Олександр Мінін.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Средняя: 5 (2 оценок)