Сєвєродонецьк: Вшанування загиблих у Другій світовій війні

02-09-2020

2 вересня, в день 75-ї річниці завершення Другої світової війни, у Сєвєродонецьку до братської могили на Меморіалі Слави відбулося покладання квітів.

В церемонії вшанування загиблих у Другій світовій війні прийняв участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, керівник військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк разом з заступниками, керівництво правоохоронних і силових структур та громадськість.

Очільник Луганщини Сергій Гайдай зазначив: «Увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті загиблих героїв та жертв нацизму – наш священний обов’язок. Адже ніколи знову це не має повторитись! Принципова відмінність між Україною та країною-агресором саме в цьому, бо їх теза – «можєм повторіть». Саме заради того, щоб вони не змогли, наші військові віддають свої життя. Дуже радий, що вже більше місяця я отримую довідку щодо безпекової  ситуації з «нулями», сподіваюсь цього разу нам вдасться зберегти це «крихке» перемир’я на Луганщині та згодом завершити війну. Проте, тільки на умовах України».