Сєвєродонецьк втратив ще одного захисника України

29-08-2018

28 серпня у селищі Павлоград назавжди попрощалися з сєвєродончанином Сергієм Левченком. Проводжали в останню путь солдата 53-ї ОМБР його батьки, дружина, друзі, бойові побратими та всі, хто знав Сергія Валерійовича.

Віддати останню шану захисникові України прийшли й представники міської влади: перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та секретар міської ради Ельвіна Марініч.

Поховали Сергія Левченка з військовими почестями – під супровід оркестру 53-ї окремої механізованої бригади та урочистий салют.

Левченко Сергій Валерійович (15.09.1987-26.08.2018) народився у Сєвєродонецьку, навчався в 10-й школі, закінчив Сєвєродонецький професійний ліцей, працював на заводі залізобетонних виробів.

«Сьогодні ми втратили ще одного сина України, який віддав своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави. Сиротами залишилися двоє діточок 2009 і 2014 років народження», - сказав Ігор Слєсарєв. – «Втрата кожного захисника нашої держави трагедія для всієї країни. Вічна пам’ять Герою».

Сєвєродонецька міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Средняя: 3 (2 оценок)