Сєвєродонецька міська рада надає допомогу Збройним силам України

11-01-2020

Сєвєродонецька міська рада упродовж останніх років надає суттєву допомогу нашим Збройним силам. Депутат міської ради, лідер депутатської групи «Сєвєродончани», а також голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков з цього питання зазначив: «З нашою країною будуть рахуватися в сучасному світі, коли вона буде економічно сильною та матиме висококваліфіковані та новітньо матеріально-технічно оснащені Збройні сили. Сєвєродонецька міська рада в міру своїх сил і можливостей старається зробити свій внесок в посилення обороноздатності вітчизняних Збройних сил.

Українські воїни не залишаться без допомоги від Сєвєродонецької міської ради і в 2020 році. Так, 4 грудня 2019 року - напередодні Дня Збройних сил України, за зверненням військових на черговій 74-й сесії міськради рішенням №4304 прийнята «Програма надання шефської допомоги військовій частині А3488» на 2020 рік. Програмою заплановано надання допомоги на 996,86 тис. грн, а саме: придбати механічні, електронні та електричні запасні частини до транспортних засобів військового призначення, надати послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання та супутні послуги, поставити побутові морозильні камери та холодильник, ноутбуки, комп’ютери та інше офісне обладнання та техніку, канцелярське обладнання, папір для друку, будівельні матеріали та інше.

Слід зазначити, що ще в 2018 році завдяки підтримці депутатської більшості загальна сума обладнання та матеріальних цінностей, які були передані з балансу Сєвєродонецької міської ради на баланс військових частин також складала значні суми: для А3488 - 539,661 тис. грн., а для А0536 - 978,413 тис. грн.

А в міському бюджеті на 2019 рік за наполяганням депутатської групи «Сєвєродончани» в рамках допомоги Збройним силам України було закладено 1,5 млн. грн. на проведення капітального ремонту приміщення призовної дільниці Сєвєродонецького міського військового комісаріату, який не виконувався з 80-х років минулого століття і будівля знаходилась у незадовільному стані. Вже весною розпочалися ремонтні роботи, а 27 серпня – в День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України - відбулося його урочисте відкриття після капремонту. Відтепер працівники та призовники почувають себе в приміщенні військомату в гідних комфортних умовах.

Ще з часів Стародавньої Греції повелося, що співгромадяни - це патріоти, які захищають свою державу, тому ми завжди повинні турбуватися про наші Збройні сили та дотримуватися принципу: армія з народом, а народ з армією.»

Средняя: 5 (4 оценок)