05-06-2020

Сєвєродонецька міська рада розпочинає впровадження проєкту «СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ», який заплановано розмістити в сквері по проспекту Космонавтів.

Проект «СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ» буде включати в себе розміщення 21-го вуличного тренажера, 2-х столів для настільного тенісу, 2-х столів для гри в шахи. Окрему увагу буде приділено благоустрою території, буде встановлено лавочки для відпочинку спортсменів та вболівальників, урни для збору сміття.

Основною метою проєкту«СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ»є покращення зв’язків поколінь та зміцнення довіри до органів місцевого самоврядування в Сєвєродонецькій громаді, заохоченнi до здорового та активного способу життя, проведення різноманітних соціальних та спортивних заходів з участю громадян різного віку.

Впровадження даного проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданий через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Наразі йдеться обговорення  заходів, які буде проведено після відкриття «Спортивного містечка», тому мешканці громади м. Сєвєродонецька також можуть долучитись до обговорення та надати свої ідеї. Для цього слід вказати назву заходу, коротко його описати, вказати свої координати  та направити до департаменту економічного розвитку міської ради на електронну адресу der_investatukr [dot] net.

Департамент економічного розвитку

Средняя: 5 (3 оценок)