Сєвєродонецька міська рада запрошує до свят, присвячених Дню вишиванки та Дню Європи в Україні!

13-05-2019

16 травня

16.00 - «А я іду по світу в вишиванці, я українець і я пишаюсь цим».

Хода до Дня вишиванки. Святкова хода стартує від Сєвєродонецької міської ради. Одягаємо вишиванки і йдемо на площу до міського Палацу культури.

16.30 - Святкова тематична програма «від України до Європи» (площа біля МПК):

- флешмоб, виступи творчих колективів міста, конкурси, книжкові виставки, фотозони;

- безкоштовні майстер-класи з вишивки (проводять майстрині клубу   «Червона ниточка»;

- виставка вишиванок та рушників.

17 травня

16.00 - «Європейський шлях Сєвєродонецька» (площа біля МПК);

- класична музика (виступ Сєвєродонецьких дитячих музичних шкіл №№ 1,2);

- нагородження учасників міського інтернет – турніру з нагоди 85-річчя рідного міста «85 весна Сєвєродонецька».

18.00 - «Від мрій до здійснень» міський Палац культури (велика зала)

Концерт – ювілей хореографічного колективу КЗ "Сєвєродонецький міський Палац культури" «Зоряни» (керівник – Руслана Гайда).

Средняя: 3 (2 оценок)