Сєвєродонецька МВА продовжує надавати допомогу воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям та іншим категоріям мешканців громади

21-08-2023

За даними Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військової адміністрації, на засіданнях комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, виплати було призначено 17 особам на загальну суму 79 000 грн. Відповідно до Положення про порядок надання у 2023 році одноразової грошової допомоги  мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 № 419 ВА, допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо, протягом терміну дії програми, затвердженої на відповідний рік.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам з числа воїнів-інтернаціоналістів та членам їх сімей у 2023 році, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 № 417ВА, за поданням голови Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів здійснено виплату допомоги 30 особам на суму 123 000,00 грн.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та членам їх сімей у 2023 році, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 № 418ВА, за поданням голови Громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Сєвєродонецька» здійснено виплату допомоги 53 особам на суму 94 000,00 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: ]]>https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...]]>