Сєвєродонецька «Надія» святкує Міжнародний жіночий день

05-03-2020

5 березня на запрошення голови Сєвєродонецькогоміського товариста інвалідів «Надія» Валентини Злиднєвої в.о. міського голови Вячеслав Ткачук від команди Ігоря Буткова привітав жінок товариства зі святом весни та Міжнародним жіночим днем 8 березня: «Милі жінки, ви наповнюєте наше життя красою і сенсом. Ви даєте життя майбутньому поколінню. Без вас немає щастя в цьому світі. Ви наша головна половина, наші улюблені, наші дружини, вірні, надійні, справжні подруги. Бажаю вам, вашим родинам достатку, миру і добра. І пам'ятайте, ми чоловіки завжди вас любимо. Зі святом, милі жінки!»

Валентина Злиднєва подякувала в.о. міського голови Вячеславу Ткачуку за привітання та за те, що він допомагає і підставляє плече не тільки тоді коли у нього є така можливість, а завжди коли потрібно членам товариства.

За активну участь у роботі товариства, усвідомлену громадянську позицію, особистий внесок у справу захисту людей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня Вячеслав Ткачук вручив подяки виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та квіти Ларисі Гребенкіній, Олександрі Дмитрієвій, Галині Кірсановій, Інні Леутіній, Євгенії Пасічник, Тетяні Поповій, Любові Фабрістовій, Людмилі Хмеленко, Наталії Швайці,  Валентині Якусевіч.

Средняя: 5 (2 оценок)