Сєвєродонецькі медичні заклади, які евакуювались у Дніпро, набирають обертів в обслуговуванні ВПО Сєвєродонецької громади та мешканців Луганщини

09-06-2023

Понад 2000 осіб, з них 1672 дорослих та 385 дітей, звернулись за тиждень до КНП «Сєвєродонецький центр медико-санітарної допомоги» у місті Дніпро. Там же оформлено за тиждень 111 декларацій. І така кількість звернень щотижня.

КНП Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня за тиждень надає близько 1000 консультацій, здійснює кілька десятків рентгенологічних досліджень, близько пів тисячі лабораторних досліджень, ультразвукові та ендоскопічні обстеження. До ]]>СМБЛ можна звернутись за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 22]]>.

Щотижня виїжджає мобільна медична бригада КНП «Консультативно-діагностичний центр» до населених пунктів Дніпропетровщини. За час прийому лікарі оглядають близько 50 пацієнтів. До ]]>Консультативно-діагностичний центру]]> можна звернутись за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11.

Щоденно медична сестра знаходиться у гуманітарному хабі Сєвєродонецької МВА у м. Дніпро, пр. П.Калнишевського, 27К, де здійснює видачу лікарських засобів, отриманих в якості гуманітарної допомоги, вимірює тиск та у разі необхідності надає долікарську медичну допомогу.

За словами начальника Сєвєродонецької міської ВА Олександра Стрюка, сєвєродонецькі медичні заклади, які евакуювались у місто Дніпро, набирають обертів в обслуговуванні ВПО Сєвєродонецької громади та мешканців Луганщини. Медицина Сєвєродонецька за час евакуації не лише відновила роботу, а й намагається розширяти надання послуг, щоб наші мешканці змогли отримувати належну медичну допомогу.