Сєвєродонецькі спортсмени з КДЮСШ1 показали високі результати

07-09-2021

*   *   *

Вихованець секції тенісу КДЮСШ1 м.Сєвєродонецьк Білобородько Ілля став переможцем турніру ITF M15 в м. Чорноморськ.

У матчі за титул він обіграв представника Молдови Іллю Сніцаря.

*   *   *

03-05 вересня в м.Миколаївка відбувся Чемпіонат Донецької області з дзюдо серед молоді до 23 років та юнаків і дівчат до 14 років.

Сєвєродонецькі спортсмени з  КДЮСШ1 прийняли участь в цьому турнірі та досягли гарних результатів.

Золото виборов Шевченко Нікіта в ваговій категорії 42 кг, срібло отримав Рісухін Богдан у ваговій категорія 100 кг, треті місця посіли Ярошевич Данило (35 кг) та Величко Матвій (60 кг).

*   *   *

03-05 вересня відбувся відкритий Чемпіонат м.Харкова зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків у 2021 р.

Змагання проходили за двома видами: трудність та швидкість.

Спортсмени КДЮСШ1 прийнявши участь в змаганнях та досягли високих результатів.

В категорії швидкість місця розподілились наступним чином: золото виборов Шутько Марк, срібло отримав - Сень Володимир, треті місця посіли – Клочко Гліб, Шмерега Софія та Макогон Владислав.

В категорії трудність вихованці КДЮСШ1 посіли наступні місця: золото виборов – Гудим Єлісей, бронзу отримали – Шутько Марк та Шмерега Софія.

*   *   *

2-5 вересня в м.Бахмут відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO присвячений пам’яті П.О. Орла.

Вихованка КДЮСШ1 Щербіна Дар’я посіла друге місце серед старших юнаків (дівчат) в ваговій категорії 50 кг у розділі КІК-ЛАЙТ.

Вітаємо сєвєродонецьких спортсменів та їх тренерів з високими результатами!