Сєвєродонецьких обдарованих учнів вітали та нагороджували в облдержадміністрації

15-06-2018

14 червня найталановитіших учнів Сєвєродонецька та області запросили до Луганської облдержадміністрації на зустріч «Інтелектуальний потенціал Луганщини – майбутнє України» для привітання та нагородження.

Сєвєродонецьк завжди славився своїм інтелектуальним потенціалом. Місто хіміків, науковців, будівельників, художників, поетів, спортсменів досягло таких значних результатів завдяки надзвичайно високому рівню навчання та виховання в закладах освіти.

14 червня 27 найталановитіших учнів Сєвєродонецька – переможців міжнародних інтелектуальних турнірів і конкурсів, Всеукраїнських і обласних олімпіад та 8 вчителів, завдяки яким діти здобули такі успіхи, запросили для привітання і нагородження на зустріч «Інтелектуальний потенціал Луганщини – майбутнє України» до Луганської облдержадміністрації.

Педагогічні колективи закладів освіти міста мають чим пишатися. Завдяки їх наполегливій праці щорічно значна кількість вихованців стають переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських олімпіад, конкурсів та змагань.

Нагороди вручено учням-переможцям Міжнародних конкурсів ім. Т.Г. Шевченка та ім. П. Яцика, а також вчителям, які підготували обдарованих дітей.

Було відзначено учнів-переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, переможців XV Всеукраїнського турніру юних правознавців у 2017-2018 навчальному році разом з учителями, які їх підготували. Діти отримали дипломи та цінні подарунки.

Також під час урочистостей заохочення – дипломи переможців та подарунки – отримали переможці обласних олімпіад. Можливість представляти Луганщину на Всеукраїнських олімпіадах отримали найкращі учні Сєвєродонецька, які посіли перші місця в обласних інтелектуальних змаганнях.

У цьому навчальному році прекрасних результатів досягли у спеціалізованій середній школі №17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов міста Сєвєродонецька. У VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка І місце виборола учениця 5-го класу спеціалізованої середньої школи №17 м. Сєвєродонецька Марія Ромах, вчитель – Олена Оксенюк. За цю перемогу учениця номінована на здобуття стипендії Президента України. Музальова Валерія (10 кл.), Ямполь Микита (8 кл.) вибороли призові місця на IV етапі Всеукраїнських олімпіад. Нагородили і їх педагогів: Гавриленко Оксану Вікторівну (вчитель англійської мови) та Іваніну Наталію Володимирівну (вчитель російської мови). Ще 4 учнів стали переможцями на обласному рівні: Белах Дмитро (9 кл.), Тихонович Альона (9 кл.), Бережна Софія (10 кл.), Пашкова Катерина (11 кл.).

Учениця 11-го класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Юлія Жилякова, яку підготувала вчителька Тетяна Марисняк, посіла ІІІ місце у загальнонаціональному етапі XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Від благодійного міжнародного фонду «Ліга українських меценатів» Юлія отримала грошову премію у розмірі 4 тис. гривень. Крохмаль Андрій (10 кл.) став призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, за що отримав нагороди разом зі вчителем Прогуленко Олекандрою Миколаївною. Ще троє учнів ліцею здобули перемоги у предметних Всеукраїнських олімпіадах: Касимов Артур (11 кл.), Заяць Антон (9 кл.), Михайлов Валерій (8 кл.). Касимов Артур – єдиний учень в Луганській області, який кілька років поспіль виборює І місця одразу з 4-6 предметів.

Перемогу в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці для Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа–колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради здобула Уразовська Софія (11 кл.). Нагороджено також її вчителя Севост’янову Олену Олексіївну. Учні колегіуму Онищенко Микита (10 кл.), Шостацька Євгенія (11 кл.), Бурлаков Богдан (11 кл.) отримали цінні подарунки від облдержадміністрації за перемогу в обласному етапі олімпіад.

Переможцями Всеукраїнських олімпіад стали учні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Солодухіна Софія (8 кл.), Вербицька Дарина (9 кл.) та Адамян Давид (11 кл.); тринадцятої школи - Балалаєв Денис (8 кл.) та Макаренко Данило (10 кл.).

Разом з наставником - вчителем фізики школи №14 Скрипнік Ольгою Іванівною - нагороджено призера IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики - Степуріна Дмитра (9 кл.). Нагороду отримав також учень цієї школи Черевков Олександр (8 кл.).

Також від облдержадміністрації поздоровили та нагородили Куничака Владислава – учня 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Виборнова Арсенія - учня 6 класу школи № 6 та його наставника - вчителя математики Чудопал Олену Сергіївну, ученицю 9 класу школи №15 Шалашенко Вероніку та ученицю 11 класу школи №18 Непочатову Анастасію.

Слід зазначити, що за підсумками командної участі в ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад команда учнів Сєвєродонецька традиційно посіла перше місце у рейтингу серед міст та районів Луганської області.

Сєвєродонецька міська рада та її виконавчий комітет вітають педагогів і дітей з високими досягненнями та бажають найкращого літнього відпочинку, а також нових звершень у наступному навчальному році.

Відділ освіти міськради       Відділ внутрішньої політики та зв’язків з

громадськістю міськради