Співпраця в рамках роботи мобільних ЦНАП

11-02-2020

11 лютого за участю в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та Національного консультанта ПРООН з питань регламенту, правил та процедур ефективного розвитку мобільного ЦНАП у громадах в Сєвєродонецькій міській раді відбулася робоча зустріч щодо розробки статуту мобільного ЦНАП, робочих положень та посадових інструкцій персоналу.

Захід проходив під егідою Програми розвитку ООН в рамках впровадження проекту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України», що фінансується урядом Канади. Від міської ради в ньому прийняли участь керівництво та працівники відділів адміністративних послуг, бухобліку та звітності, кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради.

Під час зустрічі було обговорено поточну діяльність з інституційного створення ЦНАП в рамках надання через мобільні ЦНАП, зміни до переліку адмінпослуг тощо.

Спеціалістами з місцевого управління та адміністративних послуг Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації» Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні було також надано роз’яснення щодо кадрових питань та посадових інструкцій фахівців з надання мобільного ЦНАП.

На завершення заходу розглянуте питання щодо укладання меморандуму про співпрацю в рамках роботи мобільних ЦНАП.

Средняя: 5 (2 оценок)