Співпраця з УФСІ у конкурсі субпроектів зі зміцнення Центрів первинної медичної допомоги

15-01-2020

15 січня 2020 року відбулась чергова робоча зустріч голови Єпіфанівської сільської ради Наталії Островерхової, голови Боровеньської сільської ради Олени Середи та директора КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Дегтярьова з консультантом з розвитку громад Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Катериною Кліменко.

Головне питання, що обговорювалось - участь у ]]>конкурсі субпроектів зі зміцнення Центрів первинної медичної допомоги]]>. Консультант проекту ознайомила присутніх з організаційними питаннями проведення конкурсу. Були розглянуті питання щодо заповнення заявки на участь у конкурсі та робочі питання щодо участі у конкурсі.

Департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради