Спортивна мозаїка

15-06-2018

09  червня 2018 р. в м. Добропіллі   відбувся  3-й відкритий турнір міста Добропілля з дзюдо. У змаганнях взяли участь дзюдоїсти з Луганської, Донецької, Одеської, Харківської,  областей. Усього - понад 200 спортсменів.

Вихованці КДЮСШ 1 теж прийняли участь в цьому турнірі.

1 місця в Шевченка Микити, Мартовицького Олексія, Величка Матвія, Тулінова Тимура, Кісільова Олега.

2 місця в Ярошевича Данила, Лихача Микити, Кулішова Дениса, Галенка Матвія, Рисухіна Богдана.

09  червня 2018 р. в м. Одесі відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи голови Одеської державної адміністрації Степанова М.В.

Вихованець КДЮСШ 1 Бурков Матвій у своїй віковій та ваговій категорії посів 1 місце.

Тренер Олександр Тарєльник.

06-08.06.2018р. в м. Харкові проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2003 р.н. та молодше). Збірна Луганської області посіла 18 місце з 25 команд. Вихованці КДЮСШ 2 показали такі результати: Єлизавета Ляшенко стала шостою у потрійному стрибку, Ілля Утросін посів 5 місце у 8-борстві та 4 місце в стрибках у висоту.

Тренують спортсменів Микола Іванович Трембач та Наталія Анатоліївна Жепка.

01-05.06.2018р. в м. Куп’янську проходив ХХІІІ турнір з футболу серед дітей та юнаків 2008-2009р.н., присвячений Дню захисту дітей, на призи ФК «Мрія ЮФК». У змаганнях взяли участь 20 команд зі всієї України.

Вихованці КДЮСШ 2 посіли 10 місце. За час проведення турніру Ярослав Глебін забив 1 гол суперникам, Денис Гришин тричі влучив у ворота суперника та 5 м’ячів забив Костянтин Шамугія.

06-10.06.2018р. у рамках цих змагань зустрічалися команди юнаків 2007 р.н. Вихованці КДЮСШ 2 вибороли третє місце з 8 команд-учасниць. Авторами забитих голів стали: Станіслав Самусенко – 4 м’ячі, Микола Вербицький та Микола Толочко – по 3 м’ячі.

Обидві команди підготував Євген Володимирович Сімбірьов.

07-10.06.2018р. в Білій Церкві проходив Чемпіонат України з велоспорту серед ветеранів пам’яті Бориса Башенка. У змаганнях взяли участь й досвідчені спортсмени з Сєвєродонецька. Тренер-викладач КДЮСШ 2, Заслужений тренер України Євген Васильович Ігнатов і Станіслав Титаренко стали чемпіонами змагань в парній гонці на 15км. Також Євген Ігнатов став срібним призером чемпіонату в гонці на час 20 км та груповій гонці. Євген Кривко та Микола Клименко на цій же дистанції вибороли срібло. Євген Кривко став бронзовим призером в гонці на час, груповій гонці 20 км та марафоні 100км. Микола Клименко в гонці на час зупинився за крок до п’єдесталу, посівши 4 місце.

З 08 червня по 11 червня 2018 р. у с. Тимченки Харківської області проводився Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин, ІІІ-ІV ранг).

Група Ж-40; 45 – контрольних пунктів:

І м – Костіна Олена

В загальному заліку (клас дистанції: Майстрів спорту України):

V м– Костіна Олена

З 09 червня по 10 червня 2018 р. команда КДЮСШ 3 брала участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на класичних дистанціях, V етапі Кубку Донецької області зі спортивного орієнтування,  який проходив у лісному масиві Біленьке Краматорського району.

Особистий залік по групам:

09.06.2018 р. V етап Кубку, класична дистанція

Група Ж-12; довжина дистанції 1,600 м; 7 – контрольних пунктів:

ІІІ м    – Пилипенко Юлія  – тренер Костіна О.А.

Група Ж-16; довжина дистанції 3,000 м; 12 – контрольних пунктів:

І м       – Куценко Дар’я       – тренер Костіна О.А.

ІІІ м    – Колмичек Дар’я – тренер Костіна О.А.

Група Ч-14; довжина дистанції 3,000 м; 12 – контрольних пунктів:

ІІ м     – Сорока Михайло – тренер Костіна О.А.

серед ветеранів Ж-35; довжина дистанції 4,500 м; 19 – контрольних пунктів:

І м       – Куценко Олена

10.06.2018 р. класична дистанція

Група Ж-14; довжина дистанції 1,800 м; 10 – контрольних пунктів:

ІІ м     – Оруджева Софія  – тренер Костіна О.А.

Група Ж-16; довжина дистанції 2,200 м; 14 – контрольних пунктів:

ІІ м     – Колмичек Дар’я         – тренер Костіна О.А.

ІІІ м    – Азімбаєва Валерія – тренер Костіна О.А.

Група Ч-14; довжина дистанції 2,200 м; 14 – контрольних пунктів:

І м       – Сорока Михайло – тренер Костіна О.А.

ІІ м     – Стариков Руслан – тренер Куценко О.М.

серед ветеранів Ж-35; довжина дистанції 2,600 м; 13 – контрольних пунктів:

І м       – Куценко Олена

Відділ молоді та спорту